وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اول
تماس با ما
RSS
پنج شنبه ٠٥ آذر ١٣٩٤  -  
 » 
ارائه خدمات رایگان به بیماران مبتلا به دیابت در 80 بیمارستان تحت پوشش وزارت بهداشت
دکتر آقاجانی گفت: در 80 بیمارستان تحت پوشش وزارت بهداشت ، درمانگاههای دیابت به ارائه خدمات آموزشی، تشخیصی و درمانی به منظور جلوگیری از عوارض دیابت به صورت رایگان می پردازند.
هیچ توفیقی بالاتر از آموختن، آموزش دادن و خدمت به مردم نیست
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه برای خدمت به مردم افتخار می کند، هیچ توفیقی را بالاتر از آموختن، آموزش دادن و خدمت به مردم ندانست.
درخواست از سازمان‌هاي بيمه‌گر جهت ايجاد پوشش كامل بيمه‌اي براي مبتلايان به ديابت و فشارخون / 76 درصد از كل بار بيماري‌هاي كشور غيرواگير است
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با بيان اينكه 76 درصد از كل بار بيماري‌هاي موجود در كشور را بيماري‌هاي غيرواگير تشكيل مي‌دهد، خطاب به سازمان‌هاي بيمه‌گر عنوان كرد: درخواست مي‌كنم با توجه به شيوع بيماري‌هاي غيرواگير در كشور بخصوص ديابت پوشش بيمه‌اي كاملي براي مبتلايان به ديابت و فشارخون در نظر گرفته شود.
400 ميليون نفر در دنيا به بيماري ديابت مبتلا هستند
معاون آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: براساس گزارش سال 2015 فدراسيون جهاني ديابت در حال حاضر 400 ميليون نفر در دنيا مبتلا به ديابت هستند و اين آمار نشان‌دهنده رشد شتابان ديابت در همه جاي دنياست.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
دکتر هاشمی با حضور در مرز شلمچه و بازدید از مراکز درمانی ویژه اربعین حسینی؛
1394/09/05

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
به منظور بازدید از مراکز درمانی ویژه ایام اربعین حسینی؛
1394/09/05

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی معاونت آموزشی:
1394/09/04

آرشیو
اخبار اختصاصیخبر رسانه ها (online)اخبار فرهنگ سلامتپاسخگویی به رسانه هاانتصاباتاطلاع رسانيRSS گروه های خبریگزارش تصویریاخبار دانشگاه هاصوتی- تصویریبرگزيده اخبار دانشگاه هادیدگاه