وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اول
تماس با ما
RSS
سه شنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٤  -  
 » 
توزیع 436 قلم دارو و مکمل در مراکز بهداشتی و تجهیز 1600 مرکز بهداشتی به تجهیزات دندانپزشکی
معاون بهداشت یکی از مهمترین مولفه های بهداشت را دسترسی به خدمات بهداشتی عنوان کرد و گفت :با اجرای طرح تحول در حوزه بهداشت مناطق محروم قرار بود 10 میلیون نفر از ساکنان مناطق حاشیه نشین از خدمات بهداشتی برخوردار شوند که تاکنون این طرح برای یک میلیون و 250 هزار نفر از حاشیه نشینان شهر مشهد به اجرا درآمده و طی چند روز آینده نیز برای 450 هزار نفر از حاشیه نشینان تبریز اجرا خواهد شد.
صرفه جویی 30 درصدی ارزی در بخش دارو و کاهش ١٠ درصدی مصرف تجهیزات پزشکی در سال گذشته
رئیس سازمان غذا و دارو با بيان اينكه هر جا حمايت دولتي وجود دارد همواره خطر هزينه هاي القايي نيز وجود دارد، افزود: وزارت بهداشت با اجرای برنامه تحول نظام سلامت براي كنترل هزينه هاي القايي نیز تدابیری اندیشید كه در سطح كلان توانسته ايم جلوي بسياري از اين هزينه ها را بگيريم.
باید تفاوت نقد و تخریب را بدانیم/جامعه، آسیبهای زیادی از تخریبها دیده است
وزیر بهداشت با بیان این که استفاده و کاربرد صحیح نقد بسیار مهم است و نیاز به فرهنگ دارد، تصریح کرد: خیلی مهم است که ما فاصله تخریب و نقد را بدانیم.
رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
 
شعار سلامتی سال: «ايمني غذا»، از مزرعه تا سفره
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
وزیر بهداشت در همایش ملی نقد عملکرد دولت یازدهم در حوزه سلامت:
1394/02/15

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
پیام وزیر بهداشت به همایش نقد عملکرد دولت یازدهم در حوزه سلامت؛
1394/02/15

آرشیو
اخبار اختصاصیخبر رسانه ها (online)اخبار فرهنگ سلامتپاسخگویی به رسانه هاانتصاباتRSS گروه های خبریبولتن رسانه‌هاگزارش تصویریاخبار دانشگاه هاصوتی- تصویریدیدگاهگفتگو-گزارش
پانزدهم اردیبهشت ماه؛ همایش ملی نقد عملکرد دولت یازدهم در حوزه سلامت