وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز/پیگیری برای ارتقای خدمات بیمارستان 32 تخت خوابی خرامه با حضور تیم ناظران وزارت بهداشت

تیم اعزامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پروژه احداث فازهای دوم و سوم  بیمارستان خرامه بازدید کرد.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، شب گذشته تیمی از وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی برای بازدید از مراحل تکمیل فازهای دوم و سوم بیمارستان خرامه، وارد این شهرستان شد.

اعضای این  تیم ناظر متشکل از نماینده دفترفنی وزارت بهداشت، نماینده معاونت درمان، نماینده حراست، نماینده منابع انسانی و نماینده معاونت نظارت بر درمان بودند که از پروژه فازهای تکمیلی بیمارستان بازدید کردند.

"ابوذر عباسی" نماینده فنی وزارت بهداشت در حاشیه این بازدید، گفت: پیشرفت پروژه بیمارستان قابل رضایت و مورد تایید تیم نظارت است و امیدواریم طی ماه های آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

او این پیشرفت را نتیجه پیگیری های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و تلاش های مسوولن سلامت شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد که با تکمیل، ساخت و تجهیز فازهای دوم و سوم این بیمارستان مردم بتوانند از خدمات درمانی بهتری بهرمند شوند.

"مصطفی دانش"، رییس بیمارستان خرامه نیز ارتقای بیمارستان از 32 تخت به 96 تخت را گامی در راستای ارتقای وضعیت بهداشت و درمان شهرستان دانست و گفت: فاز دوم بیمارستان، شامل 32تخت بستری و با پیشرفت فیزیکی 80درصد بوده و فاز سوم هم شامل بخش های NICU، ICU ، CCU و فیزیوتراپی است.

در پایان اعضای تیم ناظر وزارت بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کرده و از خدمات و تلاش های کارکنان، قدردانی کردند.

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦ - ١٥:٣١ / شماره خبر: ١٦٦١٥٧ / تعداد نمايش: 773

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج