وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

;hahk/زمان ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه اعلام شد/ ۱۲۸ دانشجوی نمونه در سال ۹۶ اختصاص به وزارت بهداشت داشته است

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم جزئیات ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه را تشریح کرد و گفت: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه از دهه دوم مهر ماه جاری آغاز می‌شود.

مجتبی صدیقی ضمن اعلام فراخوان دور جدید جشنواره دانشجوی نمونه، گفت: ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از دهه دوم مهر ماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: تمام دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همچنین دانشگاه‌های پیام نور و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir/ نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

رئیس سازمان امور دانشجویان یادآور شد: جشنواره دانشجوی نمونه در سال ۹۶، چهار هزار و ۳۵۲ درخواست در مرحله اولیه ثبت نام داشته که از این بین یک هزار و ۴۳۹ درخواست ثبت نهایی شده و جمعا ۲۲۰ نفر در مرحله دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی معرفی شدند.

وی ادامه داد: از تعداد مذکور، ۹۲ نفر آن مربوط به دانشجویان وزارت علوم و ۱۲۸ نفر دانشجویان وزارت بهداشت بودند که در نهایت ۴۰ نفر به عنوان برگزیدگان مرحله کشوری در اسفند ماه سال گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

صدیقی خاطرنشان کرد: جشنواره سال ۹۷ که بیست و هفتمین دوره رقابت میان متقاضیان این جشنواره است براساس زمان بندی‌های پیش بینی شده در هفته دوم مهرماه آغاز و در پایان همین سال با برگزاری مراسم تجلیل به پایان خواهد رسید.

وی ادامه داد: همانند سال‌های گذشته تمام مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می‌پذیرد و فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: در ابتدا دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می‌پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب کرده‌اند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می‌گیرند.

وی یادآورشد: در ادامه آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب کرده‌اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می‌شوند.

صدیقی گفت: جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه‌های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی، هنر در مقاطع مختلف انجام می‌شود که پس از ارزیابی داوران کشوری در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.

وی یکی از شروط پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی در جشنواره دانشجوی نمونه را کسب نمره لازم آزمون زبان عنوان کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧ - ١٣:٥٧ / شماره خبر: ١٨١٤٤٩ / تعداد نمايش: 84

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج