وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

دعوت از دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز برای شرکت در مسابقه کتابخوانی نماز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «اکبر اجرائی»، منبع مطالعاتی این مسابقه را کتاب «خانه بهشتی» معرفی کرد که علاقه مندان می توانند تا پایان آبان، با تهیه این کتاب، در مسابقه شرکت کنند.

 

او ادامه داد: در سومین نشست ستاد اقامه نماز استان در سال جاری، مقرر شد با همکاری این ستاد و همچنین مجموعه دانشگاه، ۶۰ درصد از هزینه خرید این کتاب تامین شده و شرکت کنندگان با پرداخت ۴۰درصد هزینه کتاب، نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه گفت: پرسش های مسابقه از طریق سایت اقامه نمار به نشانی fars.namaz.ir منتشر می شود و شرکت کنندگان می توانند با ارسال پاسخنامه مکتوب به صورت پستی به نشانی شیراز، خیابان قصرالدشت، انتهای کوچه ۱۴، کدپستی ۹۶۸۵۱_ ۷۱۳۴۷ و یا ارسال پاسخ های صحیح به سامانه پیامک ۱۰۰۰۰۳۲۲۴۵۸۶۶ و یا پست الکترونیک farsnamaz@gmail.com در این مسابقه شرکت کنند.

دکتر اجرائی افزود: آزمون برخط مسابقه نیز در پایگاه اینترنتی www.namazportal.ir برگزار می شود و همکاران با شرکت در این مسابقه علاوه بر بهره مندی از دانش مذهبی، می توانند از جوایز دانشگاهی و همچنین جوایز کشوری مسابقه، برخوردار شوند./۱۰۱

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - ١٥:٤٢ / شماره خبر: ١٨١٤٩٧ / تعداد نمايش: 113

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج