وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان

سمنان / نشست صمیمی رئيس دانشگاه با دانشجويان خوابگاه هاي انديشه، بوستان و گلستان به مناسبت هفته خوابگاه ها

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، به اتفاق دکتر حاج حسنی معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از مدیران این معاونت در شامگاه شب بیست و پنجم اردیبهشت با حضور در خوابگاه های بوستان و گلستان خواهران و بامداد بیست و ششم اردیبهشت با حضور در خوابگاه اندیشه برادران در نشستی صمیمی با دانشجویان در خصوص مسائل آموزشی و صنفی به گفت‌وگو پرداختند و برای مسائل پیشنهادی از سوی دانشجویان راهکارهای جدید ارائه نمودند.

   رییس دانشگاه در این نشست صمیمی با اشاره به توانایی های این دانشگاه،  خاطرنشان کرد: دانشگاه دارای توانمندی زیادی است و ما با اهتمام و جدیت تمام برای توسعه ی دانشگاه برنامه ریزی نموده ایم. هم برنامه ریزی بلندمدت برای توسعه زیرساخت ها و افزایش رشته ها در مقطع کارشناسی به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی انجام شده است همچنین پیرامون مسایل روزمره دانشجویان در مباحث آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، ارتقای سطح علمی دانشجویان و رفاهی برنامه ریزی کوتاه مدت شده است.

دکتر شادنوش بیان کرد: یکی از نکات مثبت این نشست ها، بحث و نقد منصفانه مسائل مربوط به دانشگاه از سوی دانشجویان است. از سویی دیگر هر کدام از شما عزیزان نماینده جمعی از دانشجویان هستید که با طرح سوالات و نظرهای خود می توانید مطالبات تعداد زیادی از دانشجویان را مطرح کرده و در سایه نقد سازنده، به نتایج مطلوب هم دست پیدا کنید.

وی افزود: رسیدگی به مسائل صنفی دانشجویان از اولویت‌های کاری مسئولان این دانشگاه است و در این راه از هیچ‌‌گونه تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنیم و شما دانشجویان با پیشنهادها و انتقادات سازنده خود بیش از پیش ما را در انجام بهتر امور یاری رسانید.

رئیس دانشگاه خاطر نشان کرد: اساس حیات و ادامه کار دانشگاه حضور و فعالیت شما دانشجویان عزیز است و قطعا با مشارکت و فعالیت شما برنامه های این دانشگاه با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت.

همچنین در این نشست دانشجویان دغدغه و مسائل خود را با رئیس دانشگاه بیان داشته و پاسخ هایی در خصوص موارد مطرح شده دریافت کردند.

لازم به ذکر است: این نشست صمیمی به مناسبت هفته خوابگاه ها در خوابگاه های بوستان و گلستان خواهران و خوابگاه اندیشه برادران برگزار و رئیس دانشگاه به اتفاق همراهان از فضاهای فرهنگی و تعدادی از اتاق های دانشجویان بازدید کردند.  

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٥:٥١ / شماره خبر: ١٧٦٨١٤ / تعداد نمايش: 224

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج