وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-اسدآباد

جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

سیزدهمین جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد به ریاست دکتر محبوبی، رئیس دانشکده در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.

به گزارش وبدا-اسدآباد، دکتر حیدری، معاون توسعه، دکتر عادلی، معاون آموزشی، دکتر شفیقیان، معاون درمان، مصطفی انواری، معاون بهداشتی، مهندس عافیتی، رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات، خانم قادری، مدیر امور پرستاری و سلیمانی، سرپرست روابط عمومی از اعضای حاضر در جلسه بودند.

در ابتدای جلسه دکتر محبوبی، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد ضمن آرزوی قبولی طاعات برای همکاران گرامی، فرارسیدن عید سعید فطر را به مجموعه علوم پزشکی اسدآباد و کارکنان خدوم این دانشکده تبریک گفتند.

ایشان همچنین از مهندس عافیتی بخاطر زحمات بی دریغ و بدون چشم داشتشان در طراحی و ارائه سایت دانشکده تقدیر نمودند.

دکتر محبوبی افزودند؛ همه تلاش مجموعه معطوف بر این شد که در شب عید فطر پرداخت معوقات و کارانه‌های پرسنل و پزشکان پرداخت شود و در این خصوص از زحمات مجموعه معاونت توسعه و کارکنان امور مالی دانشکده تقدیر می‌نمایم.

در ادامه دکتر حیدری، معاون توسعه و منابع دانشکده نیز با تاکید مجدد بر مدیریت هزینه‌ها و مصارف و مخارج به موضوع استخدامی شرکتی و سازمان سنجش دانشکده اشاره نمودند و افزودند؛
در هفته جاری با انجام گزینش و مصاحبه نیروهای شرکتی آوای سلامت، گامی بزرگی در جهت رفع مشکلات و ساماندهی نیروها برداشته شد.

دکتر سعید شفیقیان، معاون درمان دانشکده نیز در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های حوزه درمان اضافه کردند؛
در بحث بیماران خاص اقداماتی در این حوزه انجام شده است و کارشناسان بیماران خاص جهت اخذ تجربیات به شهرها و مراکز استان‌های همجوار اعزام شده اند و در همین راستا و به جهت آسایش این بیماران در تلاشیم که در اسرع وقت همه اقدامات درمانی این قشر در شهرستان به سرانجام برسد و به همین منظور استعلامات و مکاتبات مربوطه را انجام داده ایم و به همین جهت اتاق تزریقات برای این بیماران درنظر گرفته شده است و کلینیک دیابت نیز از یک روز به دو روز افزایش پیدا کرده است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد همچنین افزودند؛
راه‌اندازی کلینیک اورژانس دندانپزشکی در حال پیگیری است.

دکتر شفیقیان در پایان به انجام معاینات پزشکی سالیانه کارکنان بیمارستان اشاره نمودند.

در ادامه خانم قادری، مدیر امور پرستاری دانشکده به اهمیت راه اندازی آموزش مداوم اشاره نمودند.

در پایان نیز مهندس عافیتی، رئیس اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد نیز با ارائه گزارش کاملی از طراحی و راه اندازی وبسایت اختصاصی و رسمی دانشکده عنوان نمودند و از مشخصات این وبسایت، پویا بودن آن نام بردند.

در ادامه نیز با پیشنهاد معاونت‌های دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، این جلسه مصوباتی داشت که جهت اقدام مقتضی به معاونت‌ها ابلاغ گردید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - ١٨:٥٩ / شماره خبر: ١٧٧٧٧٨ / تعداد نمايش: 264

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج