وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛

دومین آزمون فصلی بهورزان شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد

آزمون فصلی مرحله دوم بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، هم‌زمان با سایر شهرستان‌های استان در شهر برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، شهرستان دشتستان، گفت: هرساله آزمون ضمن خدمت بهورزان در سه مرحله برگزار می‌گردد که مرحله اول آن در مهرماه برگزارشده و مرحله دوم آن با حضور ۹۸۹ بهورز در چهاردهم آبان ماه برگزار شد.
محمدحسین دریسی بابیان اهمیت توجه بهورزان به اطلاعات جدید، خاطرنشان کرد: این آزمون باهدف افزایش انگیزه مطالعه در بهورزان، ارتقاء سطح دانش و ارزشیابی آن‌ها برگزارشده است.
وی تصریح کرد: در این آزمون تعداد ۱۰۰ سؤال کاربردی به‌صورت تستی در مورد مباحث سلامت خانواده (برنامه‌های میان‌سالان) سلامت روان و اعتیاد و بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، واکسیناسیون و آموزش سلامت توسط مدیر و مربیان آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان دشتستان طراحی گردید و پس از ارزیابی نتایج و تعیین نیازهای آموزشی بهورزان، دوره‌های بازآموزی طراحی و برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: برای افراد شرکت‌کننده در آزمون با رتبه‌های پایین مداخلات آموزشی انجام خواهد گرفت و شرکت آن‌ها در آزمون نیز در نمرات ارزشیابی آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت.
گفتنی است، مرحله دوم آزمون فصلی بهورزان با حضور ناظرین، تهمینه بحری، مینا فروردین و امیر بحرینی، مدیر و مربی مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان گناوه و همچنین مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزارشده است.
باید یادآور شد، شهرستان دشتستان، دارای ۶۳ خانه بهداشت و ۱۱۱ بهورز می‌باشد که در آزمون فصلی مرحله دوم ۹۸ بهورز شرکت نمودند.
انتهای پیام/ س.غ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٠٨ / شماره خبر: ١٨٣٢٨٨ / تعداد نمايش: 46

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج