وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

حضور تیم فوق تخصصی موسسه خیریه محکم در ایلام

 به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در این رابطه اظهار کرد: این تیم پزشکی در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام استقرار می یابد و به ویزیت بیماران خواهند پرداخت.


 وی افزود: در روزهای اخیر اطلاع‌رسانی مناسبی جهت آگاهی مردم و مردم شریف استان در راستای حضور این تیم تخصصی از طریق رسانه‌ها در استان انجام شده است.


 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: توزیع پمفلت و نصب پوستر و بنر در جهت اطلاع رسانی به مردم استان باعث شد که در این مدت تعداد ۷۰۰ نفر از کودکان با ناهنجاریهای مادرزادی برای دریافت خدمات مربوطه ثبت نام نمایند.


 وی بیان کرد: این تیم تخصصی تعداد ۳۵ ناهنجاری مادرزادی را در ایلام ویزیت و مورد درمان قرار قرار خواهند داد و طبق رایزنی ها درمان تخصصی آنان قبل از پایان سال جاری انجام خواهد شد.


دکتر همتی خاطرنشان کرد: این تیم تخصصی در روزهای هجدهم و نوزدهم دی ماه در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام به ویزیت بیماران خواهند پرداخت.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: هر تعداد بیمار در سطح استان برای دریافت خدمات این تیم پزشکی به بیمارستان امام خمینی(ره)  مراجعه نمایند، تا هر ساعتی که مقدور باشد، ویزیت خواهند شد و در آینده ای نزدیک نیز اعمال جراحی آنان نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٢٦ / شماره خبر: ١٨٥٥٨٩ / تعداد نمايش: 132

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج