وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

بازدید رئیس دانشگاه از نحوه خدمات دهی به بیماران توسط متخصصین موسسه محکم

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کریم همتی در جریان این بازدید اظهار کرد: متخصصین موسسه خیریه محکم با این خدمت شایسته و ارزشمند، شادی را به خانواده های بیماران هدیه نموده اند.


وی ادامه داد: همواره تلاش خواهیم کرد که نارسایی ها و کاستی ها را در حوزه سلامت در جهت رفاه و آسایش مردم به حداقل برسانیم تا رضایت قلبی و واقعی مردم را نسبت به خدمات جلب نماییم.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که فرصتی نصیب فرموده تا با همکاری و اهتمام دلسوزانه مسئولان دانشگاه و متخصصین موسسه خیریه محکم به مردم و بیماران دردمند خدمت نماییم.


دکتر همتی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: مردمان شریف استان ایلام با مقاومت و ایستادگی در 8 سال دفاع مقدس و دفاع جانانه از کیان مقدس جمهوری اسلامی به گردن نظام حق بزرگی دارند و شبانه روز خدمت کردن به این مردم، کمترین پاسخ به این استقامت و پایداری خواهد بود.


گفتنی است که رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه این بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک تخصصی محل استقرار متخصصین و ویزیت بیماران، خطاب به مسئولان و دست اندرکاران این بیمارستان، دستوراتی در جهت تسهیل خدمت رسانی به بیماران صادر نمود. 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٣٦ / شماره خبر: ١٨٥٥٩١ / تعداد نمايش: 88

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج