وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

ارومیه/ ‍ ‍ قدردانی از خانواده جوان ۲۸ ساله اهداءکننده عضو در بوکان

بمنظور تقدیر و قدردانی از اقدام خداپسندانه خانواده شادروان ایوب مروت، مراسمی در دفتر مدیر شبکه برگزارشد.

بمنظور تقدیر و قدردانی از اقدام خداپسندانه خانواده شادروان ایوب مروت، با دعوت مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان، مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، نماینده دفتر سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری در دفتر مدیر شبکه برگزارشد.

ابتدا دکتر عباسی به بیان جایگاه و اهمیت این اقدام های خداپسندانه و ارزشمند در جامعه پرداخت و گفت: خانواده مروت با این اقدام، به همه ما درس بزرگواری و انسانیت دادند، شکی نیست عزت و ارزشی برتر از این وجود ندارد، نام ایشان در تاریخ انسانیت ثبت شد.

 در ادامه مهندس قزلجی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم، این اقدام را برای ترویج سنت اهدای عضو در جامعه ارزشمند دانسته و آنرا نشانه بلوغ فکری و فرهنگی مردم دانست.

وی افزود؛ اعضای شورا تلاش خواهند کرد به پاس قدردانی از این عمل شایسته و نهادینه ساختن این فرهنگ غنی، برای نامگذاری مکانی عمومی در شهر به اسم ایوب مروت قوله، در کمیته فرهنگی شورا اقدامات قانونی پیگیری و تصویب کنند.

اعضای خانواده آن مرحوم در سخنانی ضمن تشکر از زحمات و همدردی مردم بوکان از مسولین مرتبط در برگزاری جلسه تشکر کردند.

در پایان مراسم لوح های یادبود معاونت امور درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، شورای شهر و شبکه بهداشت و درمان بوکان به خانواده آن مرحوم اهدا گردید‌‌.


 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٥٥ / شماره خبر: ١٨٥٦٨٠ / تعداد نمايش: 62

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج