وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

ارومیه/برگزاری جلسه هم اندیشی با معتمدین و اعضای شورای اسلامی رحیم خان و روستاهای قمر

جلسه هم اندیشی میان معتمدین و اعضای شورای اسلامی روستای رحیم خان و روستاهای قمر معاون اجرایی مرکز بهداشت بوکان برای راه اندازی خدمات آزمایشگاه در این واحد روستایی برگزار گردید.

دوشنبه 17 دی ماه در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رحیم خان، جلسه هم اندیشی میان معتمدین و اعضای شورای اسلامی روستای رحیم خان و روستاهای قمر با  حسن قربانی معاون اجرایی مرکز بهداشت بوکان برای راه اندازی خدمات آزمایشگاه در این واحد روستایی برگزار گردید.

طی این جلسه  قربانی معاون اجرایی مرکز بهداشت بوکان با بیان اینکه در حال حاضر مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رحیم خان دارای واحد نمونه گیری آزمایشگاهی فعال بوده و با توجه به جمعیت  منطقه و چارت تعریف شده برای مراکز روستایی، تجهیزات کامل آزمایشگاهی به آن تعلق نمی گیرد، اما نظر به مطالبه گری و درخواست اهالی برآن شدیم تا با کمک های خیرین و اهالی این حوزه نسبت به تجهیز آزمایشگاه در این مرکز اقدام نماییم.

قربانی ادامه داد: در صورتی که اهالی و خیرین منطقه رحیم خان بتوانند هزینه خرید تجهیزات لازم را تامین نمایند، مرکز بهداشت بوکان نسبت به تامین ملزومات مصرفی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای آن اقدام خواهد نمود ، تا مردم شریف رحیم خان و روستاهای منطقه از امکانات و خدمات آن بهره مند شوند.

در ادامه هر کدام از حاضرین به ارایه پیشنهادات در رابطه با نحوه کمک های خیرین پرداخته و مقررگردید در کلیه روستاهای منطقه نسبت به تماس با اهالی و خیرین جهت همیاری با این حرکت خداپسندانه اقدام شود.

لازم به ذکر است مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رحیم خان دارای دو خانه بهداشت در رحیم خان و سراب و 6 روستای قمر می باشد که جمعیت 3148 نفر را تحت پوشش خود دارد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - ١٠:٠٠ / شماره خبر: ١٨٥٦٨١ / تعداد نمايش: 72

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج