وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

برگزاری کمیته نظارت بر مراکز درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در دانشگاه

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رییس دانشگاه علوم ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک دهه مبارک فجر اظهارداشت: آسیبهای اجتماعی بالاترین میزان تاثیر منفی را در بین افراد در سطح جامعه بر جای می گذارد و آثار زیانباری برای آنان و اطرافیان شان به همراه خواهد داشت.


دکتر محمد کریمیان افزود: اعتیاد به عنوان یکی از بارزترین آسیبهای اجتماعی، زندگی افراد مبتلا را تحت تاثیر قرار می دهد که لازم است برای برگشت پذیری آنان به چرخه عادی زندگی؛ تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های ذیربط نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: نظارت بیشتر و توجه ویژه بر مراکز ترک اعتیاد در سطح استان عاملی مهم در جهت رعایت قوانین و مقررات مربوطه و پیشبرد منطقی و مطابق انتظار چرخه درمان افراد تحت پوشش این مراکز محسوب می گردد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآورشد: آگاه سازی و آموزش جامعه در راستای کاهش آثار آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد یکی از وظایف و رسالتهایی است که همه باید در مقابل آن احساس مسئولیت و دلسوزی کنیم.

گفتنی است که در ادامه این جلسه نیز معاونین درمان و بهداشتی و مدیران دانشگاه و همچنین کارشناسان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و نمایندگان دستگاهها و ارگانها مرتبط با این کمیته به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ - ٠٨:٥٧ / شماره خبر: ١٩٩٥٤٤ / تعداد نمايش: 53

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج