وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

برگزاری جلسه هم اندیشی و رفع مشکلات و چالشهای فراروی سازمان نظام پرستاری در دانشگاه

دکتر محمد کریمیان با اشاره به اینکه تقدیر از خدمات پرستاران وظیفه ای همگانی است، افزود: جامعه پرستاری، قشر زحمتکش و خدمتگزاری است که به صورت شبانه روزی به مردم خدمت رسانی می کند.


وی در ادامه این بحث گفت: قطعاً پرداختن به رفع مشکلات و چالش‌های فراروی پرستاران دانشگاه و توجه به مسائل کاری و معیشتی آنان از اولویت‌های اصلی دانشگاه محسوب می‌گردد و در این رابطه تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

در ادامه این جلسه نیز رییس سازمان نظام پرستاری استان ضمن تقدیر از توجه ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی به حوزه پرستاری در سطح دانشگاه و تلاش برای رفع مشکلات و چالشهای فراروی آنان افزود: رفع مشکلات و چالش‌های فراروی پرستاران در عرصه کار و معیشت باعث ایجاد انگیزه مضاعفتر در راه خدمت به بیماران و مراجعان به مراکز درمانی و بیمارستانها در سطح استان خواهد شد.

ارسلان رستمی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود رسالت خطیر پرستاران در راه حفظ سلامت مردم و بیماران را ارزشمند توصیف کرد و تلاش برای رفع مشکلات آنان را گامی در جهت تکریم جایگاه آنان برشمرد.

در ادامه نیز سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در رابطه با مشکلات و موضوعات پرستار شاغل در دانشگاه پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ - ٠٩:٠٠ / شماره خبر: ١٩٩٥٤٥ / تعداد نمايش: 56

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج