وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

روز ارائه تامزآپ، فرصت جذب سرمایه ویژه استارتاپ‌های سلامت

روز ارائه تامزآپ، فرصت جذب سرمایه ویژه استارتاپ‌های سلامت
رویداد روز ارائه تامزآپ با هدف فراهم کردن فرصت جذب سرمایه برای استارتاپ‌های حوزه سلامت، 17 بهمن‌ماه در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

  گالری عکس
روز ارائه، آخرین رویداد برنامه تامزآپ (TUMSup)، با حضور شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، هولدینگ‌ها و شتاب‌دهنده‌های فعال در حوزه سلامت و  17 استارتاپ از حیطه‌های مختلف سلامت و در شش دسته ابزار تشخیصی درمانی، راهکار مدیریت مراقبت، پلتفرم ارائه خدمات، پرونده الکترونیک، درمان دیجیتال و محصول دارویی برگزار شد. 
در آغاز رویداد دکتر محمدعلی صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به حضار اظهار داشت: در این دوره از برنامه تامزاپ (رویداد اختصاصی سرمایه گذاری برای استارتاپ های سلامت) از میان 50 درخواست، 20 تیم موفق به کسب حداقل امتیاز برای ' روز ورودی تامزاپ' شدند.
وی ادامه داد: در نظر داریم در تامزاپ دانشجویان خالق ایده ها را در کنار یک سرمایه گذار قرار دهیم تا ایده خود را به تولید رسانده و به بازار معرفی کنند.
دکتر محمدرضا منظم، مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه گفت: سرمایه گذاران و صندوق های فناوری از این مراسم حمایت های فراوانی کرده اند.
وی افزود: در مدل تامزاپ در اکوسیستم کارآفرینی بخش های ایجاد شده و این ظرفیت ها به دانشگاه و آموزش باز می گردد.
دکتر منظم بیان کرد: به دنبال آن هستیم تا در سال آینده دانشجویان دکتری به دنبال تیم سازی و ارائه طرح های نوآورانه باشند تا این مدل در برنامه آموزشی شکل بگیرد.
مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه گفت: کلید موفقیت این است که مشتری از ایده رضایت داشته باشد و بازار محور ایده ها باشد.
در ادامه دکتر پرنیا گزارشی از فرآیند 8 ماهه تامزاپ ارائه داد و پس از آن 17 تیم به ارائه ایده پرداختند و در پایان، با سرمایه گذاران مذاکره کردند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ - ١٤:٤٨ / شماره خبر: ١٩٩٥٦٠ / تعداد نمايش: 68

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج