وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

شیراز/ بازدید قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از روند پیشرفت پروژه بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) کوار

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر روند پیشرفت پروژه بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) کوار، نظارت کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی، گفت: در این برنامه از بخش های اتفاقات، آزمایشگاه و بستری زنان، مردان و کودکان این بیمارستان 32تختخوابه بازدید شد و شرایط این بیمارستان برای آغاز به کار در آینده نزدیک، مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر "محمدرضا فتاحی" با بیان اینکه از ابتدای سال 96، پیشرفت کار با شتاب بیشتری در حال اجرا است، افزود: فعالیت های خوبی در چند ماه گذشته انجام شده است و با راه اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی حضرت فاطمه زهرا(س) در آینده نزدیک، گام مهمی در زمینه خدمت رسانی به بیماران شهرستان کوار برداشته می شود.

در ادامه، رییس شبکه بهداشتی درمانی کوار گزارشی از وضعیت بیمارستان به قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ارایه داد.

"سید علی شمس نیا" با اشاره به اینکه دغدغه اصلی مردم شهرستان کوار بحث بهداشت و درمان است، گفت: پروژه بیمارستان با روند مناسبی در حال پیگیری است و در کنار توسعه عمرانی و ساختمانی بیمارستان، پیگیری های لازم برای تجیهز و تامین کادر درمانی در بخش های مختلف شامل متخصص، پرستار و خدمات، پیگیری لازم انجام شده است.

بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) شهرستان کوار، شامل ساختمان اصلی با بخش های بستری، اداری، جراحی، زایمان، آی سی یو، بخش اطفال، اورژانس، رادیولوژی و دیالیز است و پس از آغاز به کار، به شهروندان کوار خدمات دهی می کند./102

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦ - ١٦:١٨ / شماره خبر: ١٦٧١٣١ / تعداد نمايش: 818

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج