وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان

سمنان / اولين جلسه مجمع سلامت در گرمسار و آرادان برگزار شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان‌های گرمسار و آرادان با حضور مسئولین شهرستان‌های مذکور و سایر دستگاه های اجرایی در محل ستاد شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گرمسار برگزار گردید.

دکتر پرویز ،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار ضمن خیر مقدم به بیان اهداف مجمع سلامت پرداخت و گفت: هدف از تشکیل  این مجمع  ابتدا شناسایی اولویت های سلامت در حوزه بهداشت و درمان و همین طور ارگان ها و بخش های دولتی و غیر دولتی در سطح شهرستان که در سلامت جامعه و افراد گام برداشته اند و همچنین شناسایی خیرین و صاحبان منابع  می باشد تا بتوان برنامه ریزی مناسب در جهت رفع مشکلات بهداشتی جامعه نمود.

وی خاطرنشان کردند: با توجه به مشکلات بخش سلامت در مورد کمبود منابع و نقدینگی نیاز است که در جهت ارتقائ سلامت بروز رسانی تجهیزات در اهم کار قرار داده شود لذا در این مورد شناسایی افراد و انجام هزینه در جای درست  باعث کمک به سلامت جامعه و مردم می شود.

در ادامه میراخورلو معاون بهداشتی شهرستان با اشاره به نقش مجمع سلامت درجامعه، گفت: کمیته برنامه ریزی مجمع سلامت بخشی از کارگروه سلامت است و لازمست جهت تبین اهداف با دعوت از افراد ذیصلاح به اجرایی  کردن کمیته پرداخت.

همچنین مقرر گردید جلسات آتی مجمع سلامت در محل فرمانداری شهرستان گرمسار برگزار گردد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦ - ١٩:٤٣ / شماره خبر: ١٧١٤١٣ / تعداد نمايش: 603

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج