وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

افتتاح ساختمان جدید هنرستان پسرانه کار و دانش بهیاری 17 شهریور برازجان

به مناسبت دهه مبار فجر، ساختمان جدید هنرستان پسرانه کار و دانش بهیاری 17 شهریور برازجان با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار شهرستان دشتستان گفت: بسیار خرسندیم که با افتتاح این ساختمان، دانش آموزان هنرستان بهیاری می‌توانند از فضای فیزیکی و آموزشی این پروژه بهره‌مند شوند.
دکتر ارسلان زارع افزود: نظام‌های آموزشی در دنیا موفق هستند که رویکرد آن‌ها به سمت کار، دانش ، فنی و حرفه‌ای باشد و همراه با آموزش تئوری و نظری، آموزش‌های عملی هم ارایه شود.
وی تصریح کرد: تجربه کشورهای موفق دنیا نشان داده، تأثیرگذاری این شیوه آموزشی در انجام کار، بهبود روش‌ها و بهره‌وری نتیجه بسیار زیادی دارد و امیدواریم به‌مرورزمان سایر سازمان‌های فنی و حرفه‌ای ما، آن‌چنان انگیزه و جذابیت ایجاد کنند که دانش آموزان با معدل بالا و به‌دلخواه خود در این رشته‌ها ثبت‌نام و تحصیل نمایند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز گفت: هنرستان پسرانه کار و دانش بهیاری 17 شهریور برازجان از سال 69 از شهر بوشهر به شهر برازجان انتقال‌یافته است و تاکنون 365 بهیار تربیت نموده است و هم‌اکنون 32 دانش‌آموز در هنرستان بهیاری شهر برازجان در حال تحصیل می‌باشند.
مهندس ماریا خویش‌دوست اظهار داشت: از 9 مدرس جهت آموزش دروس نظری و عملی در هنرستان استفاده می‌شود که 4 مدرس از شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و 5 مدرس از اداره آموزش‌وپرورش می‌باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاطرنشان کرد: این پروژه در فضایی به مساحت 220 مترمربع و بااعتبار 2800 میلیون ریال به مدت یک سال در شهر برازجان به همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اجرایی شده است.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦ - ١٣:٣١ / شماره خبر: ١٧٣٠٦٨ / تعداد نمايش: 512

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج