وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان؛

سمنان / دیدار سرپرست دانشگاه با آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ امروز بیست و سوم خرداد ماه سال جاری دکتر نوید دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق حجت الاسلام مهدوی نژاد مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین و مدیران دانشگاه با آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ضمن آروزی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، بیان کرد: امیدوارم بتوانم با همکاری کارکنان این دانشگاه برای مردم عزیز کاری مفید انجام دهیم که باقیات و صالحات اعمال ما و منبع خیر و برکت برای مردم باشد، همین طور که تا به الآن هم در دانشگاه وضعیت این گونه بوده و به موضوع خدمت رسانی به مردم اهمیت بسیاری داده شده است.

دکتر دانایی سرپرست دانشگاه خطاب به آیت الله شاهچراغی ادامه داد: با امید به خدا، تلاش و همیت اعضای هیئت رئیسه و همچنین بهره بردن از رهنمودها و دعای خیر جنابعالی بتوانیم در مسیری که در دانشگاه از گذشته ریل گذاری شده به درستی به سوی موفقیت حرکت کنیم.

دکتر دانایی با اشاره به این که خود پرورده این دانشگاه است، گقت: با توجه به این که بنده در این دانشگاه پرورش یافتم، به جرات می توانم بگویم که دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان قسمتی از وجود من است و هدفم کمک و ارائه خدمت مناسب به مردم و دانشجویان عزیز است که به بهترین شکل ممکن تربیت و تعلیم داده بشوند.

وی ضمن قدردانی از زحمات و خدمات دکتر مهدی شادنوش، بیان داشت: دکتر مهدی شادنوش در مدت حضور خود در این دانشگاه به پیشرفت و نمو حوزه سلامت استان کمک بسیار نموده و سعی می کنیم همچنان حسنات گذشته را ادامه داده و در مسیر ارتقای دانشگاه گام برداریم.

آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به این که جوان، متدین و محبوب بودن در بین مردم از ویژگی های مهم مدیران است، گفت: بحمدالله این ویژگی ها در شما نمایان است و می توان گفت که مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان یک مجموعه همراه و هم سو با ریاست دانشگاه هستند، امیدوارم این دانشگاه همچون گذشته بدرخشد و درصدد رفع نیازهای مردم برآید.

امام جمعه سمنان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر مهدی شادنوش در دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، وضعیت حوزه سلامت استان را مطلوب دانست.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن بیان گوشه ای از زندگی نامه حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت: ریاست برای انسان بسیار پر زحمت و سخت است مگر این که فرد رئیس ملکات فاضله ای داشته باشد و همچنین رعایت انصاف و عدالت در امور بسیار لازم می باشد.

 وی افزود: یکی از مسائلی که در دین اسلام بسیار پراهمیت است، مشورت کردن با دیگران است ولی نه به معنی تاثیر پذیری و بی اختیاری فرد؛ کاری که با مشورت انجام بشود پشیمانی و ندامت ندارد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - ١٦:٢٥ / شماره خبر: ١٧٧٧٧٥ / تعداد نمايش: 192

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج