وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان؛

سمنان / اولین نشست خبری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اصحاب رسانه استان/ خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای سازمان

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ظهر امروز بیستم تیر ماه 97 اولین نشست خبری دکتر دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اصحاب رسانه استان برگزار گردید.

دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ضمن خیرمقدم به اصحاب رسانه و قدردانی از حضورشان در این دانشگاه، درگذشت سرکارخانم وحیده شربتی را به جامعه رسانه استان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه از درگاه خداوند آمرزش و مغفرت را خواستار شد.

در این نشست خبری، دکتر دانایی، خبرنگاران را بازوی توانمند مسئولین در اجرای قوانین و ارائه خدمات مطلوب به مردم دانست و گفت: تمام تلاشگران عرصه سلامت خود را موظف به ارائه بهترین خدمات برای سلامت مردم می‌دانند و همواره از نقد منصفانه خبرنگاران و اصحاب رسانه استقبال می کنند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای سازمان ها هستند و با اطلاع رسانی خدمات و عملکرد سازمان ها، نقش بسزایی در افزایش رضایتمندی مردم دارند.

دکتر دانایی ضمن تشریح فعالیت های حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برنامه های آتی خود را در حوزه های درمان، بهداشت، پژوهش، غذاودارو، دانشجویی فرهنگی و آموزش بیان کرد.

وی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی مشارکت اجتماعی بیش از پیش مردم در فعالیت های اجتماعی، تاکید نمود: یکی از رسالت شما اصحاب محترم رسانه تقویت مشارکت اجتماعی جامعه در فعالیت های جاری سازمانها است. این امر کمک شایانی در اجرای برنامه های جدید یک سازمان دارد.

قدس رئیس انجمن خبرنگاران استان سمنان، ضمن تبریک به دکتر دانایی به سمت ریاست دانشگاه و قدردانی از زحمات دکتر شادنوش رئیس سابق این دانشگاه، بیان داشت: اصحاب رسانه استان که این جمع از فعالین رسانه استان هستند به شما قول میدهیم که در تحقق اهداف دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان درکنار شما و همراه شما باشیم.

وی افزود: از رویکرد نظارتی جنابعالی که خارج از تشریفات اداری از حوزه های تحت پوشش دانشگاه بازدید نموده و نظارت مستقیم برعملکرد زیر مجموعه دارید قدردانی می نمائیم.

در ادامه خبرنگاران سوالات مختلفی از قبیل؛ وضعیت پروژه های عمرانی، ابر پروژه سوانح و سوختگی و سرطان، نظام ارجاع، پژوهش های علمی در حوزه سرطان، مطالبات بیمه ی، دورنمای افزایش جمعیت استان و پیش بینی این افزایش در چگونگی ارائه خدمات سلامت، نحوه ارائه خدمات درمانی در مراکز تحت پوشش دانشگاه از جمله بیمارستان های کوثر و امیرالمومنین(ع) و بیمارستان دردست احداث مهدیشهر را مطرح نموده و سرپرست دانشگاه ضمن تشریح اهداف و برنامه های این دانشگاه در راستای سوالات مطرح شده به تمام سوالات پاسخ داد.

در پایان جلسه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ضمن تشکر مجدد از حضور خبرنگاران در این نشست، اظهار امیدواری کرد که با برگزاری نشست های خبری تخصصی، عملکرد و فعالیت های تخصصی حوزه سلامت سریع تر و جامع تر به دست مخاطبین برسد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧ - ١٦:٥٤ / شماره خبر: ١٧٨٦٥٦ / تعداد نمايش: 200

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج