وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فارس

بازدید نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از پایگاه بهداشتی وزیر آباد

نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه، از پایگاه بهداشتی وزیر آباد بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس مرکز بهداشت شهدای والفجر گفت: نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان، ضمن بازدید از پایگاه بهداشتی وزیر آباد شیراز، از نزدیک با چگونگی خدمت رسانی به پناهندگان آشنا شد.

دکتر «احمد رضازاده» افزود: در این بازدید نماینده کمیساریای عالی پناهندگان و هیات همراه از روند ساخت پروژه جدید پایگاه وزیر آباد نیز دیدن و روند اجرای پروژه را مطلوب ارزیابی کردند.

او بیان کرد: در پایگاه بهداشتی وزیر آباد، خدماتی از جمله سلامت مادر و کودک، واکسیناسیون، مامایی، آموزش به داوطلبان سلامت، مشاوره تغذیه و روانشناسی، بیماری های واگیر و غیر واگیر به پناهندگان همانند هموطنان ایرانی ارایه می شود.

 

نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای پیشرو در امر خدمت رسانی به پناهندگان است.

«ایوو فریس» با چشمگیر خواندن نحوه خدمات رسانی به پناهندگان در پایگاه بهداشتی وزیر آباد، نبود تبعیض در ارائه خدمات بهداشتی به هموطنان ایرانی و اتباع خارجی را ناشی از عدالت اسلامی دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران دانست.

در این بازدید دکتر «حمید بختیاری» نماینده دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دفتر امور اتباع و مهاجرین نیز حضور داشت./۱۰۵

پایان خبرنسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧ - ١٦:١٨ / شماره خبر: ١٨٦٩٥٧ / تعداد نمايش: 72

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج