وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در لارستان

افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی بخش صحرای باغ

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، با حضور امام جمعه لار، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، معاون بهداشتی دانشکده، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت و تنی چند از معتمدان و خیران، سه پروژه در عمادشهر، باغ و خلور افتتاح شد.

نخست پایگاه اورژانس ۱۱۵ عمادشهر در زیربنایی به مساحت ۲۶۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال با مشارکت صددرصدی خیر ارجمند حاج محمد رحیمیان افتتاح و به بهره برداری رسید.

خانه بهداشت خلور پروژه دیگری بود که امروز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و در زیربنایی به مساحت ۱۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید.

پس از این دو پروژه مسئولان با حضور در روستای باغ، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی باغ را در زیر بنایی به مساحت ۶۵۰ مترمربع افتتاح کردند.

این مرکز با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال احداث شده که از این مبلغ ۱۵ میلیارد ریال خیر ارجمند عبدالواحد حبیبی و یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال خیرگرانقدر حاج قدرت اله رنجبر پرداخت کرده و ۵ میلیارد ریال نیز دانشکده علوم پزشکی لارستان در ساخت و تجهیز این مرکز هزینه کرده است.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ اسفند ١٣٩٧ - ١٤:١١ / شماره خبر: ١٨٧١٨٠ / تعداد نمايش: 128

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج