وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

كاشان/ آماده باش 20 پایگاه جاده ای و شهری اورژانس 115 منطقه کاشان در نوروز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر حسین ریاحی در نشست خبری نوروز در روز چهارشنبه مورخ 22/12/97 گفت: 13پایگاه جاده ای و 7 پایگاه شهری در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل همزمان از آغاز طرح سلامت نوروزی از تاریخ 25/12/97 لغایت 17/1/98 آماده خدمت رسانی می باشند.

 

به گفته وی، شهرستان کاشان دارای پنج پایگاه شهری و 10 پایگاه جاده ای و آران و بیدگل دارای دو پایگاه شهری و سه پایگاه جاده ای می باشد.

 

دکتر ریاحی افزود: 40 دستگاه آمبولانس فعال علاوه بر 2 دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در این ایام مستقر می باشند.

 

وی تصریح کرد: آمبولانس های جاده ای صبح ها از ساعت 9-12 و بعدازظهرها از ساعت 17-20 کنار جاده ها مستقر هستند.

 

وی، با بیان اینکه مرکز فرماندهی عملیات بحران در ساختمان مرکزی فوریت های پزشکی کاشان مستقر است، ادامه داد: هدایت کلیه عملیات هنگام مواقع بحرانی از مهم ترین فعالیت این مرکز است.

 

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه یادآور شد: مرکز پایش و مراقبت های بالینی هدایت بیماران داخل و خارج دانشگاهی و مرکز ارتباطات 115 هدایت ماموریت های جاده ای را در این ایام به عهده دارند.

 

دبیر طرح سلامت نوروزی دانشگاه، پوشش منطقه کویری گردشگری مرنجاب به صورت 12 ساعته از 8 صبح لغایت 8 شب و انعقاد تفاهم نامه استفاده از آمبولانس هوایی اورژانس قم را از اقدامات ویژه امسال عنوان کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧ - ١٢:٣٢ / شماره خبر: ١٨٨٠٥٠ / تعداد نمايش: 49

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج