وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون غذا و دارو دانشگاه عنوان کرد:

كاشان/پاسخگویی مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم از طریق شماره تلفن 1490 و 190

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دکتر محسن تقی زاده در نشست خبری نوروز در روز چهار شنبه مورخ 22/12/97 گفت: دانشگاه در این ایام مشکلی در زمینه دارو ندارد و مردم در صورت مشکل می توانند از طریق سامانه های فوق اقدام کنند.

 

وی در ادامه، بازرسی مستمر از واحدهای تولید مواد غذایی فعال در ایام نوروز بخصوص محصولات لبنی، تعیین تعدادی از داروخانه های سطح شهرستان به صورت کشیک در ایام نوروز با هدف بهبود ارائه خدمات دارویی، اطلاع رسانی"با هدف پیشگیری از مسمومیت ها، توصیه های دارویی و غذایی در ایام نوروز " از طریق وب سایت معاونت و رسانه های شهری و بازرسی مستمر از داروخانه های فعال در ایام نوروز را اقدامات این معاونت برشمرد.

 

به‌گفته‌وی، 7 داروخانه مرجان، قانون، دکتر اربابی و امام رضا در کاشان، دکتر نجفی زاده در راوند و داروخانه های دکتر شکاری و دکتر نمکی در آران و بیدگل به عنوان داروخانه های شبانه روزی فعال ایام نوروز در کاشان، آران و بیدگل و راوند است.

 

دکتر تقی زاده، با تاکید بر اینکه داروهای خاص نیز طی ایام نوروز در داروخانه بیمارستان نقوی و داروخانه دکتر شکاری تامین می شود، ادامه داد: با توجه به بخشنامه سازمان غذا و دارو ، کلیه داروخانه های متقاضی روزانه نیز می توانند بصورت کشیک نوروزی فعال و خدمات دارویی ارائه نمایند.

 

ساعت : 11:31 -  روز  : پنج شنبه  - 23 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :6

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧ - ١٢:٣٤ / شماره خبر: ١٨٨٠٥١ / تعداد نمايش: 136

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج