وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی البرز

بازدید معاون درمان دانشگاه از شعب اخذ رای انتخابات نظام پرستاری در البرز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح امروز دکتر سیامک جبار نیا ، معاون درمان دانشگاه و رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری البرز در ساعات اولیه آغاز رای گیری با حضور در مرکز آموزشی و درمانی کمالی از روند برگزاری انتخابات بازدید کرد.
وی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار دانشگاه گفت: خوشبختانه تا به این لحظه انتخابات نظام پرستاری با حضور پر شور و گسترده ی جامعه پرستاری استان رو به رو بوده است  و انتظار می رود تا پایان ساعت رای گیری امروز با همین استقبال و حضور گسترده ادامه داشته باشد. 
وی با اشاره به اینکه چهار هزار و 80 نفر از جامعه پرستاری واجد الشرایط شرکت در پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری استان هستند اظهار داشت: 18 شعبه اخذ رای شامل 17 شعبه ثابت و یک شعبه سیار در استان جهت برگزاری این انتخابات در نظر گرفته شده است. 
معاون درمان دانشگاه افزود: رای گیری تا ساعت 18 عصر امروز ادامه دارد و پس از اتمام مهلت اخذ رای شمارش ارا آغاز می شود و تا 24 آینده نیز نتایج اعلام خواهد شد. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه از میان کاندیدای پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری 9 نفر به عنوان هیات مدیره سازمان نظام پرستاری استان برگزیده خواهند شد افزود: 8 نفر پرستار و یک نفر تکنسین اتاق عمل اعضای هیات مدیره نظام پرستاری را شامل خواهند شد. 

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢١ تير ١٣٩٨ - ١٠:٢٧ / شماره خبر: ١٩٢٨٤٢ / تعداد نمايش: 61

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج