وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی البرز

آغاز پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری در استان البرز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه - صبح امروز پنجمین دوره انتخابات  هیات مدیره سازمان نظام پرستاری در استان البرز همزمان با سراسر کشور در تمامی بیمارستان های استان در حال برگزاری است . 
انتخابات نظام پرستاری در 18 شعبه اخذ رای شامل 17 پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار در استان انجام می شود.
رای گیری از ساعت 8 صبح در شعب اخذ رای در شهر کرج و شهرستان های استان آغاز شده و تا ساعت 18 عصر امروز ادامه خواهد داشت . 
پرستاران محترم می توانند با در دست داشتن کارت سازمان نظام پرستاری در این انتخابات شرکت نمایند. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح امروز با آغاز پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری در استان البرز ، فریبا رسانژاد مدیر پرستاری دانشگاه و دکتر علی رنجبر پور ، مدیر حراست و رئیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری با حضور در مرکز آموزشی و درمانی کمالی روند اجرای انتخابات در این مرکز را مورد بررسی و پایش قرار دادند. 
گفتنی است تا ساعت 18 که پایان رای گیری در تمامی شعب اخذ رای در استان می باشد مسئولان برگزاری پنجمین دوره انتخابات از جمله رئیس هیات اجرایی ، رئیس هیات نظارت ، مدیر پرستاری و دیگر مسئولان از تمامی صندوق های اخذ رای بازدید خواهند کرد و روند برگزاری انتخابات را مورد پایش و ارزیابی قرار خواهند داد. 
دکتر علی رنجبر پور ، مدیر حراست و رئیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری البرز در حاشیه این بازدید در گفتگو به خبرنگار دانشگاه گفت: هیات نظارت انتخابات از ابتدا در کنار هیات اجرایی قرار دارد و هیات نظارت تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر و سلامت انتخابات و پاسداشت و حراست از آرا انجام می دهد. 
وی افزود: در تمامی شعب اخذ رای نیروهای انتظامی ، حراست و بازرسی جهت برگزاری انتخابات در فضایی آرام و سالم مستقر هستند. 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢١ تير ١٣٩٨ - ١٠:٢٩ / شماره خبر: ١٩٢٨٤٣ / تعداد نمايش: 70

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج