وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-اسدآباد

اولین نشست رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان

جلسه‌ای با حضور دکتر مخصوصی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد و حسن کرمی پایدار رئیس دفتر رئیس دانشکده و فرهاد هادی کبیر رئیس نظام پرستاری شهرستان اسدآباد و سایر اعضای هیئت مدیره تشکیل شد.

به گزارش وبدا-اسدآباد، در ابتدای این جلسه، دکتر مخصوصی ضمن تسلیت ایام ماه محرم با ذکر احادیثی از معصومین، مقام پرستار را بسیار والا شمرد و از اینکه به میمنت انتزاع دانشکده سازمان نظام پرستاری شهرستان نیز مستقل شده است، ابراز خشنودی و امیدواری نمود و حمایت کامل خود را از این قشر زحمتکش اعلام کرد.

در ادامه سپس فرهاد هادی کبیر رئیس نظام پرستاری شهرستان نیز ضمن تسلیت ایام محرم، انتصاب دکتر مخصوصی را به ریاست دانشکده تبریک عرض نموده و گزارش مختصری از شرایط استقلال نظام پرستاری شهرستان و همچنین مشارکت ۸۸ درصدی پرسنل در انتخابات نظام پرستاری ارائه نمود و اهداف این سازمان را برشمرد و اعلام نمود که؛ جامعه پرستاری(بهیار، پرستار، اتاق عمل، بیهوشی، فوریت‌های پزشکی) به صورت تمام قد در پیشبرد اهداف و چهارچوب‌های ابلاغی ریاست محترم دانشکده صمیمانه تلاش خواهد کرد.

در پایان هر یک از اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری نیز ضمن معرفی خود، انتصاب دکتر مخصوصی را به ریاست دانشکده اسدآباد تبریک گفتند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٨ - ١٠:٥٨ / شماره خبر: ١٩٤٩٣٧ / تعداد نمايش: 148

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج