وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

شورای فاوا ( فناوری اطلاعات و ارتباطات ) در دانشگاه تشكیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه – پیش از ظهر امروز به  همت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه  شواری فاوا ( فناوری اطلاعات و ارتباطات ) دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه ، معاون غذا و دارو ، معاون تحقیقات و فناوری  و معاون اموزشی و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

دکتر کریم در ابتدا از مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه  جهت گزارش تکمیلی و تفسیری که در حوزه ی توسعه و ارتقای فناوری اطلاعات دانشگاه ارائه شد  تشکر کرد و تاکید داشت  باید تلاش کنیم وارد فاز عملیاتی و اجرا شدن طرح های جدید در حوزه ی فناوری اطلاعات شویم. 

دکتر کریم گفت: ابتدا باید درون سیستم از ابعاد نرم افزاری و سخت افزاری بررسی و ساماندهی  شود و در هر معاونت اهداف به صورت دقیق تعریف شده و در مواردی که نیاز به برنامه ریزی و یا ایجاد و اصلاح است اقدام شود.

وی  با بیان اینکه هوشمند سازی مدیریت درمان در بیمارستان رجایی در حال انجام است  اظهار داشت :  راه اندازی سیستم مانیتورینگ و آلارمینگ در اولویت قرار بگیرد .

دکتر کریم با اشاره به اینکه باید بهره وری را افزایش دهیم  تا ارتقای کیفیت خدمات رانیز داشته باشیم تصریح کرد:  راه اندازی تله مدیسین که یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی در دنیاست با جدیت  پیگیری شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨ - ١٤:٥٧ / شماره خبر: ١٩٧٤٧٨ / تعداد نمايش: 28

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج