وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشکده علوم پزشکي خمين

اجرای 11 طرح بهداشتی و درمانی در خمین آغاز شد

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خمین گفت: عملیات اجرایی 11 طرح بهداشتی و درمانی در این شهرستان آغاز شد.

بهگزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین، دکتر جواد جواهری در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا در خمین با اشاره به اهمیت نقش خبرنگاران و رسانه ها در انعکاس اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای سلامت مردم گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تلاش کند این دستاورد مهم دولت را به خوبی انعکاس دهند.

وی اضافه کرد: انعکاس مشکلات بهداشت و درمان توسط اصحاب رسانه به ویژه خبرگزاری ایرنا در جذب مشارکت های مالی خیرین سلامت بسیار تاثیر گذار است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: در ادامه برنامه های طرح تحول سلامت طرح های بهداشتی شامل مرکز خدمات جامع سلامت شهری قورچی باشی، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی چهارچشمه، خانه زیست پزشک در روستاهای چهارچشمه، دهنو، فرنق ، چهار پایگاه سلامت شهری و ستاد مرکز بهداشت در دست اجرا می باشد.

وی بیان کرد: این طرح ها در مجموع سه هزار و 500 متر مربع وسعت دارند که قرار است در مدت هشت ماه ساخته شوند. وی ادامه داد: برای اجرای این طرح ها 42 میلیارد ریال اعتبار هزینه تخصیص شده و در مرحله نخست 10درصد آن تخصیص داده شده است.

دکتر جواهری بیان کرد: پایگاه های سلامت در مناطق عباس آباد، احمد آباد، شهرک معلم و بلوار شهید بهشتی استیجاری هستند که با تملک زمین ساخت پایگاه های مستقل آغاز شده است .

دکتر جواهری گفت: با ارتقاء شبکه بهداشت و درمان به دانشکده علوم پزشکی و با اجرای برنامه تحول سلامت سطح خدمات کیفی درمانی افزایش یافته که منجر به رضایت مندی مردم شده است.

وی اظهارکرد: با برنامه های در دست اقدام عمرانی، بهبود امکانات و تجهیزات درمانی و از طرف دیگر کمک های خیران سلامت این رضایت مندی با ارائه خدمات مطلوب افزایش می یابد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥ - ١٤:٣١ / شماره خبر: ١٥٦٢٦٦ / تعداد نمايش: 1009

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج