وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا شهرکرد

تقدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از حضور جامعه پزشکی در هفتمین انتخابات سازمان نظام پزشکی

وب دا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، از حضور پر شور جامعه پزشکی در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی تقدیر کرد. 
به گزارش وب دا؛ دکتر ارسلان خالدی فر، با اشاره به نقش شاغلین حرفه پزشکی در ارتقاء سطح سلامت و کیفیت خدمات حوزه بهداشت و درمان و تحقق اهداف عالی نظام سلامت افزود: حضور این عزیزان در هفتمین دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی مصداق واقعی حماسه حرفه ای بوده و قابل تقدیر است.
به گفته وی، در این دوره از انتخابات شرکت کنندگان با احساس وظیفه به پای صندوق‌های رأی آمدند و منتخبین خود را از میان شش گروه پزشکان، دندانپزشکان، ماماها، داروسازان، علوم آزمایشگاهی و لیسانسیه‌های پروانه‌دار انتخاب نمودند.
دکتر خالدی فر تصریح کرد: امید است، منتخبین این دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی و تمامی شاغلین حرف پزشکی اعم از پزشک، پیراپزشک و ماما با تمام توان همچون گذشته در ارتقا سلامت هموطنان فعال و کوشا عمل نموده و در سیاست‌گذاری‌های نظام سلامت به خوبی ایفا نقش نموده و روز به روز شاهد ارتقاء سطح خدمات پزشکی کشورمان باشیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ادامه مجدداً از شرکت کنندگان و همه کسانی که با احساس مسئولیت در این آزمون بزرگ شرکت کردند، خصوصاً اعضای هیات اجرای ونظارت وهمه عوامل ودست اندرکاران ستاد برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی که با تلاش شبانه روزی بار این مسئولیت قانونی را بر دوش کشیدند و با صداقت و امانت، از آرا صیانت نمودند صمیمانه سپاسگزاری نمود.
وی، همچنین از کلیه کاندیداهای محترم چه آنان که حائز آرا شدند و بار سنگین مسئولیت حمایت حرفه ای را در چهار سال آتی به دوش خواهند کشید و چه آنانی که نتوانستند حائز آرا لازم باشند تقدیر و به منتخبین در کلیه حوزه های انتخاباتی استان تبریک و برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی نمود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - ٠٨:٣٣ / شماره خبر: ١٦٣٧٠٤ / تعداد نمايش: 737

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج