وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا شهرکرد

اسامی منتخبان هفتمین انتخابات سازمان نظام پزشکی شهرستان بروجن اعلام شد

وب دا؛ سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: پس از شمارش دقیق و تائید نهایی اعضای محترم هیئت اجرایی و هیئت نظارت اعضای هفتمین دوره  سازمان نظام پزشکی شهرستان بروجن اسامی منتخبان اعلام شد.
به گزارش وب دا؛ سید علی درخشان افزود: هفتمین دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی روز جمعه سی ام تیرماه 96 برگزار و از گروه پزشکان حوزه انتخابیه شهرستان بروجن دکتر اسماعیل موحدنیا با  39  رای،  دکتر آذر سلیمی با  30  رای، دکتر امین احمدی با 27  رای، دکتر یوسف یاری با 26 رای، دکتر محمدرضا جوادپور با 25 رای ، دکتر علیرضا جعفری با 20 رای و دکتر رضا عسگری با 20 رای بعنوان منتخبین این دوره از انتخابات معرفی شدند.
به گفته وی، ازگروه دندانپزشکان دکتر احمد اعتمادی با 12  رای و گروه علوم آزمایشگاهی نیز دکتر فرشته اسدیان و از گروه داروسازی دکتر زهرا شایق بیشترین آرا را به دست آوردند.
درخشان افزود: گروه لیسانسیه های پروانه دار و ماماها از دیگر گروه های شرکت کننده در این دوره از انتخابات بودند که به ترتیب از این گروه ها بهزاد برجیان و کبری یلمه حائز بیشترین آرا شدند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - ٠٨:٣٨ / شماره خبر: ١٦٣٧٠٦ / تعداد نمايش: 723

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج