وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا شهرکرد

اسامی اعضای اصلی و علی البدل هئیت مدیره حوزه انتخابیه شهرستان شهرکرد تایید شد

وب دا؛ سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: اسامی منتخبان هفتمین انتخابات سازمان نظام پزشکی در شهرستان شهرکرد از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت این دوره از انتخابات تایید و اعلام گردید.
به گزارش وب دا؛ سید علی درخشان افزود: از گروه پزشکان دکتر علی بازدار با 114 رای ، دکتر فرخ یدالهی با 106 رای، دکتر برزو خالدی فر با 95 رای، دکتر سید لطف اله افضلی با 95 رای، دکتررضا ایمانی با 82 رای، دکتر محمد علی زمانی با 78 رای، دکتر محمود کوهی فایق با 78 رای ، دکتر کورش احمد پوربا 73 رای ،‌ دکتر آرش روغنی با 70 رای و دکتر رامین حبیبی با 64 رای بعنوان اعضای اصلی بیشترین آرا را به دست آوردند.
وی تصریح کرد: همچنین دکتر مهدی قربانی با 62 رای ، دکتر فرامرز شاهین با 59 رای و دکتر رامین ریاحی با 56 رای بعنوان اعضای عدل البدل انتخاب شده اند.
درخشان گفت: دکتر پورج شیروانی با 16 رای و دکترکیومرث یزدانی با 15 رای از گروه دندانپزشکی و دکتر شهریار رجب زاده و دکتر محمد شاهقلی هر کدام با 15 رای از گروه داروسازان با کسب بیشترین آرا، بعنوان اعضای اصلی هیئت مدیره حوزه انتخابیه شهرستان شهرکرد معرفی شدند.   
سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این دانشگاه در ادامه اسامی دکتر محمود جاوید و دکتر بهمن خلیلی هر کدام با 9 رای از  گروه علوم آزمایشگاهی و بتول قائد امینی با کسب 8 رای از گروه مامایی و رضا منصوری با 15 رای از گروه لیسانسه های پروانه دار را بعنوان منتخبان این دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی در شهرستان شهرکرد اعلام کرد.
درخشان افزود: نفیسه دهقان سامانی از گروه مامایی با 7 رای و دکتر میثم صادقی ثانی ازگروه لیسانسه های پروانه دار  با 11 رای از بین رقبای خود بعنوان اعضای عدل البدل انتخاب گردیده اند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - ٠٨:٤٠ / شماره خبر: ١٦٣٧٠٨ / تعداد نمايش: 993

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج