وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تشکیل موسسه خیریه دندانپزشکی شهرستان فسا گامی موثر در حرکت داوطلبانه گروه های جهادی

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در جلسه تشکیل موسسه خیریه دندانپزشکی شهرستان فسا گفت: نقش خیرین و دندانپزشکان در انجام خدمات بهداشت دهان و دندان در مناطق محروم و حاشیه شهر بسیار حائز اهمیت است .

 

به گزارش وب دا؛ دکترعلی اصغر خالقی با اشاره به فعالیت کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه، افزود: حمایت خیرین و دندانپزشکان شهرستان برای ارایه خدمات در مناطق محروم شهرستان ضروری است تا بتوان نقش پر رنگ دندانپزشکان را در مقوله سلامت دهان و دندان به مردم بهتر شناساند.

در ادامه دکتر کریمی معاون بهداشت دانشگاه از آمادگی کامل این معاونت جهت همکاری و در اختیار قراردادن تجهیزات و امکانات به دندانپزشکان داوطلب این طرح اشاره نمودند.

مجتبی ذوالقدر مدیر امور اجتماعی دانشگاه گزارشی از حرکت داوطلبانه و جهادی و اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی و ارائه خدمت به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان ارائه نمود.

ذوالقدر هدف از تشکیل این جلسه را ایجاد موسسه خیریه دندانپزشکی در شهرستان فسا دانست و افزود: امیدواریم با استفاده از پتانسیل دندانپزشکان و خیرین بتوانیم به مردم کم درآمد و قشر آسیب پذیر جامعه و گروههای هدف ارائه خدمت نماییم.

در این نشست دندانپزشکان ضمن استقبال از تشکیل موسسه خیریه دندانپزشکی، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

جلسه تشکیل موسسه خیریه دندانپزشکی شهرستان فسا با حضور ریاست دانشگاه، معاون بهداشت، مدیر امور اجتماعی و جمعی از دندانپزشکان و کارشناسان حوزه امور اجتماعی و بهداشت دهان و دندان در سالن روزبهان دانشگاه برگزار شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧ - ١٩:٢١ / شماره خبر: ١٨٣٢٩٥ / تعداد نمايش: 230

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج