وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/ارتقای سطح آموزش پزشکی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ در راستای ارتقای سطح آموزش پزشکی، ارایه خدمات مناسب به بیماران و بهبود فضای فیزیکی، صبح امروز – شنبه، نشست مشترک مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با گروه های آموزشی گوش، حلق و بینی و چشم پزشکی در بیمارستان امیر المومنین (ع) رشت برگزار شد.

در این نشست گزارشی از روند راه اندازی بخش های جدید در بیمارستان امیر المومنین (ع) از جمله بخش کاشت حلزون ارایه شد و همچنین در خصوص توسعه فضای فیزیکی درمانگاه چشم و بخش های درمانی جدید نیز بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است: در این نشست هم اندیشی دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک -رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر حسین همتی- معاون آموزشی و دکتر عباس درجانی- رییس دانشکده پزشکی و جمعی از اعضای هیات علمی گروهای آموزشی ENT و چشم پزشکی حضور داشتند.

پی نوشت: ارتقای سطح آموزش پزشکی و بهبود زیر ساخت های آموزشی جهت توانمند سازی اساتید و دانشجویان رشته های پزشکی، همواره یکی از دغدغدهای مسوولان دانشگاه علوم پزشکی می باشد. در این راستا، دانشگاه در صدد است طی برگزاری مستمر جلسات هم اندیشی، با حضور صاحبان فرایند، ضمن شناسایی نقاط ضعف و قوت گروه های آموزشی در دانشگاه، با انجام اقدامات بهبود و حل چالش های پیش رو برای ارتقا و گسترش آموزش پزشکی در استان اقدام نماید. در این زمینه، اولین نشست سال ۹۸ با حضور گروه های آموزشی؛ گوش، حلق و بینی و چشم پزشکی برگزار شد و در آینده نزدیک نیز مسوولان دانشگاه با سایر گروه های آموزشی دیدار خواهند داشت.ع/د

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨ - ٠٧:٣٥ / شماره خبر: ١٨٩٠٣٧ / تعداد نمايش: 44

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج