وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده سراب مطرح کرد:

ضرورت ترسیم نقشه راه برای حوزه سلامت شهرستان سراب

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات دانشکده علوم پزشکی سراب،یوسف داودی نماینده سراب در نشست مشترک با سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی سراب و اعضای هئیت رئیسه گفت:حوزه سلامت و بهداشت از گستردگی بسیاری برخوردار است و حجم خدمات اراده داده شده در این بخش قابل مقایسه با بخش های دیگر نیست.

وی تاکید کرد: همه انسان ها از تولد تا لحظه مرگ با بخش های مختلف حوزه سلامت سرو کاردارند و ضرورت برنامه ریزی مناسب برای ایجاد رضایت مندی در بین مردم در این بخش احساس می شود.

نماینده مردم سراب،ایجاد دانشکده علوم پزشکی سراب را بستر مناسبی برای ارتقا و افزایش کمی و کیفی خدمات حوزه سلامت عنوان کرد و یاداورشد: لازم است تا مسئولان دانشکده علوم پزشکی سراب با بهره گیری از کارگروههای تخصصی و نظرهای کارشناسان این حوزه نقشه راه برای حوزه سلامت شهرستان ترسیم کنند.

داودی ایجاد ام ارای در بیمارستان سراب،افزایش تعداد رشته های دانشگاهی ،به روز رسانی تجهیزات پزشکی،ایجاد مرکز شیمی درمانی،ایجاد بخش مراقبت های ویزه کودکان را از جمله انتطارات و مطالبات مردم از حوزه سلامت شهرستان اعلام کرد و بر آمادگی خود در جهت کمک و هم افزایی در جهت حصول این مطالبات تاکید کرد.

نماینده سراب با بیان اینکه اخبار مسرت بخشی در زمینه تخصیص اعتبار برای تسریع در روند اجرایی بزرگراه سراب بستان آباد دارد،تصریح کرد: با مساعی و دستور جناب آقای نوبخت اعتبار خوبی برای بخش راه شهرستان تخصیص یافت و بهره برداری از این بزرگراه می تواند بارسنگینی از دوش بخش سلامت شهرستان بردارد که همه ساله شاهد تصادفات چشمگیری در این جاده هستیم.

 در ادامه نشست مشترک،اکبرنادی سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب گزارشی از سیمای شهرستان سراب در حوزه سلامت ارائه داد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - ٢٣:٤٢ / شماره خبر: ١٨٩٢٢٥ / تعداد نمايش: 117

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج