وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

حضور گسترده خانواده دانشگاه در کمپین ملی کنترل فشار خون واستقبال بی نظیر مردم

چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸، با گذشت شش روز از آغاز فاز اجرایی کمپین ملی کنترل فشار خون در استان اصفهان همزمان با سراسر کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مشارکت دستگاه های ذیربط و با برپایی نزدیک به یک هزار ایستگاه غربالگری فشار خون در سطح استان اصفهان، اقدام به اندازه گیری فشار خون هم استانی ها و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سیب نموده است.

فاز اول این پویش ملی که مربوط به اطلاع رسانی و ارائه آموزش به کاربران طرح بود از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز پنج شنبه ۱۶ خردادماه ادامه یافت و با اعلام  آمادگی از سوی بسیاری از ارگان ها و مراکز دولتی برای همکاری در این طرح ملی و نیز پیوستن مسئولین استانی اعم از استاندار اصفهان، شهردار اصفهان، همچنین جمعی از نمایندگان، فرمانداران و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، شهرداران مناطق مختلف اصفهان و دیگر مسئولین استانی و دانشگاهی و نیز تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه تئاتر و تلویزیون به کمپین ملی کنترل فشار خون بالا، از روز جمعه ۱۷ خرداد ماه فاز اجرایی آن آغاز گردید.
هم اکنون تیم های ثابت و سیار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شامل مراکز آموزشی درمانی، شبکه های بهداشت و درمان، اورژانس و ... با یک بسیج همگانی و با حضور در پایگاه ها و خانه های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت، مکان های پرتردد شهری، ادارات و سازمان ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها و ... در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت می نمایند.

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ١٣:٣٥ / شماره خبر: ١٩١٦١٣ / تعداد نمايش: 67

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج