وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشکده علوم پزشکی تربت جام

تربت جام/ رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام : در حوزه مدیریت سبز باید فرهنگ سازی بهینه انجام شود

به گزارش خبرنگار وبدا جام ،رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : در حوزه مدیریت سبز نیازمند کمک و حمایت همه دست اندرکاران و مدیران ادارات هستیم تا فرهنگ سازی بهینه انجام شود .

دکتر محمد افکار افزود : در مورد مسائل محیط زیست و مواردی که با سلامت مردم در ارتباط هست حساس هستیم .


وی ادامه داد : مدیریت سبز الگویی ارزشمند در مصرف بهینه است كه رهبر معظم انقلاب پیوسته بر اجرای آن تاكید دارند و تحقق این مهم افزون بر مزایای زیست محیطی تكمیل كننده راهبردهای اقتصاد مقاومتی است كه باید تصمیم سازان و مسئولان اجرایی با ظرافت و اهمیت ویژه به آن بنگرند.


مدیر پشتیبانی، رفاهی و طرح های عمرانی و دبیر کارگروه مدیریت سبز دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : نظام مدیریت سبز دارای دستور عمل اجرایی هشت بندی است كه موضوع های صرفه جویی در مصرف آب، حمل و نقل و سفرهای كاری، مدیریت مواد زائد جامد، انواع انرژی، ساماندهی مصرف كاغذ و بازیافت آن، صرفه جویی در هزینه های مخابراتی، مدیریت تغذیه و پذیرایی در سازمان ها و تغییرات ضروری تاسیسات ساختمانی را دنبال می كند.

مهندس محمد حسن خاکی افزود : :دانشکده علوم پزشکی تربت جام در حوزه مدیریت سبز اقدامات شایسته‌ای انجام داده از جمله مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب که این فرایند باعث در گردش بودن اب مصرف شده در بیمارستان است.

انتشار:

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨ - ١٢:٢٣ / شماره خبر: ١٩٢٨٣٧ / تعداد نمايش: 76

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج