وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بهبهان /مراسم تودیع ومعارفه سرپرست جدید بیمارستان دکتر شهید زاده

بهبهان/مراسم تودیع ومعارفه سرپرست جدید بیمارستان دکتر شهید زاده

مراسم تودیع ومعارفه سرپرست جدید بیمارستان دکتر شهید زاده با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی دکتر بادفر ،معاونت های محترم درمان ،توسعه مدیریت ومنابع ،بهداشت وآموزش ،مدیریت غذا ودارو ،پزشکان ومسئولین بخش های بیمارستان شهید زاده ودیگر مسئولین دانشکده مورخ 98/4/29 در سالن معاونت بهداشت برگزار گردید.

به گزارش وبدا دکتربادفر ریاست دانشکده در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات دکتر ابوعلی در زمان تصدی برای دکتر روزبه آرزوی موفقیت کردند.

وی در ادامه به تاریخچه دانشکده علوم پزشکی بهبهان پرداخت واشاره نمودند با توجه به پتانسل موجود دانشکده قابلیت تبدیل شدن به دانشگاه را دارد.

سپس دکتر بادفر با اشاره به راه اندازی 3رشته جدید گفتند آینده خوبی در وضعیت آموزش ودرمان با همت وپشتکار شاهد خواهیم بود .

معاون درمان دانشکده دکتر ربیعی در این مراسم پذیرش مسئولیت را فرصتی دانست که در اختیار افراد قرار داده می شود واظهار امیدواری کرد افراد از این فرصت ها به نحوشایسته در خدمت به جامعه بهره برداری کنند.

دکتر ربیعی از زحمات رئیس سابق بیمارستان دکتر ابوعلی به خاطر زحمات ودلسوزی ها تقدیر کرد و از سرپرست جدید خواست با همت وتلاش وپشتکار اهداف مد نظر را دنبال کنند.

در ادامه مراسم دکتر ابوعلی ودکتر روزبه سخنانی را ایراد نمودند.

در پایان مراسم با اهدای لوح از دکتر ابوعلی تقدیر به عمل آمد .

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - ١١:٠١ / شماره خبر: ١٩٣٢١٩ / تعداد نمايش: 126

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج