وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت خبر داد:

راه اندازی سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت

سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس FC.behdasht.gov.ir راه اندازی شد.
 
به گزارش وبدا، دکتر مصطفی پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع  وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: با استقرار این سامانه مردم شریف ایران می توانند از هر نقطه از کشور بدون مراجعه حضوری به ستاد مرکزی، نامه ها و مکاتبات خود را ارسال و با استفاده از کد پیگیری دریافتی، درخواست های خود را تا دریافت نتیجه از طریق این سامانه که متصل به سامانه اتوماسیون اداری وزارت (دیدگاه) می باشد، پیگیری نمایند. همچنین تمامی مراحل مکاتبه از ثبت تا تمام ارجاعات و اقدامات انجام شده از طریق پیامک به ایشان اطلاع رسانی می شود.  
 
دکتر پریدار، طراحی و اجرای این سامانه را گامی بزرگ در جهت اجرای الزامات دولت الکترونیک، تکریم مراجعین و نیز بی نیازی مردم به مراجعه حضوری برای ثبت و پیگیری درخواست ها و نامه های خود از شهرها و استان های مختلف با توجه به حجم مراجعات و مکاتبات بسیار زیاد مردمی به ستاد مرکزی دانست و افزود: این سامانه قطعا می تواند منجر به شفاف سازی و تسریع در فرآیند پاسخگویی و نیز تسریع در انجام اقدامات لازم برای درخواست های ارسالی مراجعین شود. 
 
وی همچنین از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف ستادی خواست تا در جهت توسعه و استقرار کامل این سامانه و اطلاع کامل مراجعین از وضعیت نامه ارسالی خود، همکاری لازم را داشته باشند.
 
 مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در پایان ضمن تشکر از همکاران اداره کل امور پشتیبانی و رفاهی، مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری و مرکز آمار و فناوری اطلاعات، از تکمیل این سامانه به منظور دسترسی مراجعین و متقاضیان به نامه های صادره مربوطه به درخواست های خود در آینده ای نزدیک نیز خبر داد. 
 
گفتنی است، سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق آدرس FC.behdasht.gov.ir در دسترس مردم قرار دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٠٢ / شماره خبر: ١٨١٣٩٢ / تعداد نمايش: 27221

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج