وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد:

برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی تا پایان آذر ماه فرصت ثبت نام دارند

 
مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به این که برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی برای ثبت نام در سامانه پژوهشی نصر تا پایان آذرماه فرصت دارند، خبر داد: درگاه پذیرش پروپوزال های گرنت برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی از تاریخ اول آذرماه لغایت 1 دی ماه سالجاری بازگشایی می شود.
 
به گزارش وبدا، دکتر پروین پاسالار، مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر افزود: درگاه پذیرش پروپوزال های گرنت برگزیدگان المپیاد دانشجویی در سامانه پژوهشی نصر به آدرس ms.nasrme.ac.ir بازخواهد شد و برگزیدگانی که اسامی آنها در سایت المپیاد اعلام گردیده می بایست از تاریخ 1 آذرماه لغایت 1 دی ماه سالجاری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است که مسئولیت عدم ثبت نام در تاریخ مقرر به عهده دانشجو می باشد و در این خصوص مسئولیتی متوجه دبیرخانه المپیاد نمی باشد.
وی همچنین به عناوین حیطه های یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اشاره کرد و افزود: یازدهمین المپیاد علمی دانشجویی همانند دوره قبل از شش حیطه استدلال بالینی، حیطه آموزش پزشکی، حیطه تفکر علمی در علوم پایه، حیطه فلسفه پزشکی، حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاههای هزاره سوم و حیطه مدیریت نظام سلامت برگزار خواهد شد.302/223

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٣٠ / شماره خبر: ١٨٣٢٤٠ / تعداد نمايش: 493

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج