وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز بهداشتی، درمانی شهرستان های گرمسار و آرادان

معاون درمان وزارت بهداشت از بهره برداري از کلینیک‌ های ویژه‌ در حال احداث در آينده اي نزديك خبر داد و گفت:‌  راه‌اندازی این کلینیک‌ ها می‌ تواند بخش عمده‌ ای از مشکلات را در حوزه ارائه خدمات درمانی به عموم مردم رفع كند.

به گزارش وبدا، دكتر جان بابايي، معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر حسينعلي شهریاری، ريیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور امروز در سفر به استان سمنان، از مراكز بهداشتی، درمانی و آموزش پزشكي شهرستان های گرمسار و آرادان بازدید کردند.

 

 

دکتر قاسم جان بابايي در حاشیه بازدید از مرکز MRI شهرستان گرمسار اظهار كرد: در برنامه طرح تحول نظام سلامت، ۲۵۰ کلینیک ویژه در کشور ساخته شده است تا با اين اقدام مهم، بتوانيم در جهت گسترش خدمات بهداشتی و درمانی کشور موفق عمل کرده و دسترسی عادلانه به خدمات سلامت فراهم را بيش از پيش فراهم كنيم. 

 

وی با تأکید بر اینکه بالغ‌ بر دوسوم کلینیک‌ ويژه ها ساخته‌ شده و مابقی نيز در حال اتمام است، گفت: یک‌ سوم کلینیک‌های ویژه‌ای که باقی‌مانده به‌زودی به مرحله بهره‌برداری می‌رسد؛ راه‌اندازی این کلینیک‌ها می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات را در حوزه ارائه خدمات درمانی به عموم مردم رفع كند.

 

گفتني است، دكتر جان بابايي و دكتر شهرياري در ابتدای اين سفر با حضور در شهر ایوانکی از مرکز درمان بستر امام رضا (ع) و با حضور در بیمارستان معتمدی گرمسار از بخش های اورژانس و دیالیز بازدید و روند درمان در آن بیمارستان را بررسی و با کادر درمانی و مراجعه کنندگان به گفت و گو پرداختند.

 

دکتر جان بابایی و دکتر شهریاری در ادامه این سفر با حضور در شهرستان آرادان، از بیمارستان امام حسین (ع) و دانشكده تغذيه و علوم غذايي و مديريت و اطلاع رساني پزشكي بازدید و وضعیت درمان و آموزش آن منطقه را بررسی کردند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - ١٩:٣٤ / شماره خبر: ١٨٤٣١٥ / تعداد نمايش: 914

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج