وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس اورژانس تهران خبر داد:

استقرار آمبولانس های اورژانس در 14 نقطه تهران و شهر ری به دلیل وضعیت بحرانی آلودگی هوای امروز پایتخت

رییس اورژانس تهران با اشاره به تشدید میزان آلودگی هوا در روز جاری گفت: آمبولانس های اورژانس در 10 نقطه از شهر تهران و 4 نقطه از شهر ری مستقر شده اند تا در صورت نیاز به مردم و بیماران، خدمات مورد نیاز را ارائه کنند.

دکتر پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار وبدا با اعلام این خبر اظهار داشت: آمبولانس های اورژانس تهران، امروز در میادین انقلاب، ولیعصر (عج)، آزادی، امام حسین (ع)، امامزاده صالح، چهارراه ولیعصر(عج) و نقاط پر تردد مستقر شده اند و شامل 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 14 دستگاه آمبولانس هستند.

وی ضمن توصیه به مردم به ویژه بیماران قلبی و تنفسی برای عدم خروج از منزل یادآور شد: مردم و بیماران در صورتی که دچار علائمی مانند سردرد، سرگیجه و حالت تهوع و تنگی نفس شدند می توانند به نزدیک ترین آمبولانس هایی که در میادین و نقاط پرتردد تهران مستقر هستند، مراجعه کنند.

رییس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: همچنین در شهر ری، آمبولانس های اورژانس در میادین شهدای شاملو، معلم، میدان اصلی شهر ری و درب شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مستقر شده اند.

وی افزود: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس نیز امشب تا ساعت 21 در مناطق یاد شده در شهر ری مستقر هستند تا خدمات مورد نیاز را به مردم و بیماران ارائه کنند. البته تقاضا داریم که با توجه به شدت آلودگی ها در شهر ری، مردم نیز از تردد غیر ضروری پرهیز کنند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - ١٢:٤٣ / شماره خبر: ١٨٤٤١٧ / تعداد نمايش: 394

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج