وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاون پرستاری وزیر بهداشت برگزار شد؛

مراسم آیین احداث ساختمان جدید بزرگترین پردیس پرستاری نیروهای مسلح / تقدیر امیر دریادار سیاری از خدمات ارزنده دکتر حضرتی

 
 
مراسم آیین احداث ساختمان جدید بزرگترین مجموعه آموزش پردیس پرستاری نیروهای مسلح با نام یاس فاطمی (س) با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت در دانشکده پرستاری ارتش برگزار شد.
 
به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی در این مراسم گفت: پرستاری در انقلاب شکوهمند اسلامی، در دفاع مقدس و در تحریم های ظالمانه علیه کشور، همواره نقش برجسته ای داشته است.  
 
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه بخشی از گروه های پرستاری کشور در ارتش جمهوری اسلامی ایران ارائه خدمت می کنند، افزود: دانشکده پرستاری ارتش جمهوری اسلامی ایران در سه مقطع اقدام به پذیرش دانشجو می کند و سهم مهمی در آموزش پرستاری کشور دارد.
 
دکتر حضرتی با اشاره به روند رشد سریع سالمندی در کشور و اهمیت تربیت نیروهای پرستاری سالمندی، ابراز امیدواری کرد که با همکاری نهادهای مرتبط شرایط لازم جهت راه اندازی پرستاری سالمندی با توجه به ظرفیت های موجود در این مجموعه فراهم شود.
 
همچنین در حاشیه این مراسم، امیر سرتیپ حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ، به پاس خدمات دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت در حوزه سلامت به ویژه پرستاری از وی تجلیل کرد. 
 
گفتنی است، در این مراسم جمعی از مسئولین لشکری و کشوری، امیر مصطفی مداح، معاون اداره امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش، اعضای هیات علمی و مدیر پرستاری ارتش در دانشکده پرستاری ارتش نیز حضور داشتند.
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - ١٤:١٥ / شماره خبر: ١٨٧٩٥٣ / تعداد نمايش: 635

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج