وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رييس سازمان اورژانس کشور خبر داد:

آمادگی ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس در طرح نوروزی ۹۸

 
رييس سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس در طرح نوروزی ۹۸، آمادگی خدمت رسانی به هموطنان را دارد. 
 
به گزارش وبدا، دکتر پیر حسین کولیوند، در رزمایش بزرگ خدمات سفر نوروزی ۹۸، با اعلام این خبر افزود: اورژانس کشور برنامه‌ های متنوعی را برای آسایش و آرامش هموطنان در نظر گرفته است.
 
وی با بیان اینکه سازمان اورژانس کشور درصدد است تا با استفاده از نهایت توان و ظرفیت خود و همچنین همکاری با سایر نهادهای مربوطه، تعداد مرگ و میر جاده‌ای کاهش پیدا کند، اظهار کرد: به دلیل اینکه ۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می ‌دهد، بیش از ۶۰۰ کمپ نوروزی را در این نقاط ایجاد کرده‌ ایم تا چنانچه تصادفی رخ داد، در لحظات اولیه، به مصدومان رسیدگی شده و تعداد مرگ و میر جاده ‌ای کاهش پیدا کند. 
 
دکتر کولیوند ادامه داد: در قالب بحث سلامت و پزشکی هم به همراه فعالیت های وزارت بهداشت، به ارائه خدمات می ‌پردازیم و نظارت کاملی را بر رستوران‌های بین جاده ‌ای هم از نظر مواد اولیه سالم و هم نحوه پخت و پز آنها داریم.
 
رييس سازمان اورژانس کشور در پایان، تاکید کرد: ارائه خدمات دندانپزشکی به علاوه سایر خدمات در شهرستان‌ها در نوروز ۹۸ به صورت جدی پیگیری می‌شود و دندانپزشکان ما آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧ - ١١:٠٢ / شماره خبر: ١٨٧٩٩١ / تعداد نمايش: 1188

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج