وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در سومین روز از سفر وزیر بهداشت به استان فارس؛

مرکز خدمات جامع سلامت شهری و ساختمان شبکه بهداشت و درمان سروستان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان فارس، با حضور در شهرستان سروستان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری و ساختمان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را افتتاح کرد. 

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی این مرکز را به عنوان یکی از مراکز مجهز، مهم و نمونه در ارائه خدمات بهداشتی درمانی دانست که به همت نیکوکاران و با کمک وزارت بهداشت، به بهره برداری رسیده است.

وزیر بهداشت افزود: مقرر شد که برای تجهیز تاسیسات بیمارستان سروستان و اختصاص یک دستگاه آمبولانس به این منطقه اقدام کنیم که مردم از نظر خدمات بهداشتی و درمانی در رفاه بیشتری باشند.

مرکز خدمات جامع سلامت و ساختمان شبکه بهداشت و درمان سروستان در دو طبقه و در زمینی به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع و زیربنای هزار و ۲۴۰ مترمربع، به بهره برداری رسید.

برای ساخت این خدمت جدید، اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان و برای تجهیز آن نیز اعتباری بالغ بر هفتصد میلیون تومان صرف شده است.

عملیات ساخت این پروژه در سال ۹۵ آغاز و سال ۹۷ به اتمام رسید.

برای این مرکز خدمات جامع سلامت، ارائه خدماتی نظیر واکسیناسیون، مشاوره تغذیه و سلامت روان، پزشک خانواده شهری، دندانپزشکی، مراقبت مادران، سلامت خانواده، بیماری های واگیر، طب کار، آزمایشگاه و بهداشت محیط پیش بینی شده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨ - ٢٢:٣٦ / شماره خبر: ١٨٨٨٩٤ / تعداد نمايش: 325

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج