وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همزمان با ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛

دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند بن کتاب تهیه کنند

 
دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی همزمان با  برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توانند تا تاریخ 24 فروردین ماه 98 اقدام به تهیه بن کتاب كنند.
 
به گزارش وبدا، با توجه به فرار رسیدن ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و با عنایت به راه اندازی سامانه بن کتاب دانشجویی، دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند تا پایان شنبه 24 فروردین ماه 98 با مراجعه به سایت bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام و دریافت بن کارت کتاب اقدام كنند.
 
بر این اساس، تمام دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی که اطلاعات آن‌ها در سامانه سما معاونت آموزشی وزارت بهداشت ثبت شده است می‌توانند از بن کارت کتاب استفاده کنند.
 
بِنَا بر اين گزارش، ثبت نام با کارت ملی هوشمند (برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند) انجام خواهد شد به شکلی که ثبت نام به شکل nfc (کارت مجازی) برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند ندارند، داشتن تلفن همراه با سیستم اندروید و «نصب نرم افزار همراه شهر» خواهد بود.
ثبت نام به صورت بن کارت فیزیکی نیز به این صورت است که  در این روش بن کارت از طریق بانک شهر و کیوسک‌های شهر نت به متقاضیان ارائه می‌شود.
 
همچنين مبلغ موجود در بن کارت‌های دانشجویی یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که ۶۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  ۹۰۰ هزار ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.
 
براساس اين گزارش، تاریخ اعتبار کارت‌ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.
 
علاقمندان مي توانند برای دریافت جزئیات مهم ثبت نام برای دریافت بن کارت کتاب به سایت bon.tibf.ir مراجعه کنند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - ٠٨:٣١ / شماره خبر: ١٨٨٩٠٩ / تعداد نمايش: 563

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج