وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس عنوان کرد:

وضعیت اطمینان بخش دارو در سطح کشور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حال حاضر اطمینان داریم که در تامین دارو تا پایان سال هیچ مشکلی نداریم، در حالیکه زمانی برای تامین یک یا دو هفته ای دارو، مشکلات زیادی داشتیم.

به گزارش وبدا، مهندس محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در مراسم رونمایی از 9 داروی جدید که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کارخانه داروسازی بهستان ساوه برگزار شد، اظهار کرد: دکتر نمکی یکی از بهترین وزرای دولت است که در ماه های اخیر، تغییر و تحولات گسترده و چشمگیری در وزارت بهداشت به وجود آورده است.

وی افزود: وزیر بهداشت در شرایط سخت کنونی، سلامت و پاکی را به وزارت بهداشت و به ویژه صنعت داروسازی بازگردانده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اطمینان بخش دارو در سطح کشور، بیان کرد: در حال حاضر اطمینان داریم که در تامین دارو تا پایان سال هیچ مشکلی نداریم، در حالیکه زمانی برای تامین یک یا دو هفته ای دارو، مشکلات زیادی داشتیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: خوشبختانه هرماه یک کارخانه و محصولات جدید دارویی با توانمندی های بالا در کشور افتتاح می شود که در تامین نیازهای داخلی و تقویت صادرات موثر است. 

وی در پایان با تاکید بر نقش موثر رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم، عنوان کرد: رسانه ها نسبت به انعکاس بیشتر خدماتی که در حوزه صنعت داروسازی و سلامت انجام شده، کوشا باشند و در این راه، گاه های استوارتری بردارند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - ١١:٥٤ / شماره خبر: ١٩٥٧٧٧ / تعداد نمايش: 286

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج