وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اول
تماس با ما
RSS
سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٣  -  
 » 
اعلام آمادگي وزير براي برگزاري نشست هاي تخصصي در خبرگزاريها/ تبيين عملكردها، برنامه ها و چالش ها
دکتر هاشمی در نشست سه ساعته خود با مدیران عامل خبرگزاریها به تبیین وضعیت گذشته، کنونی و آینده نظام سلامت پرداخت و خواهان اطلاع رسانی صادقانه و شفاف از مشکلات و اقدامات صورت گرفته به مردم از سوی رسانه ها شد.
هجمه ها علیه جامعه پزشکی خیانت به سلامت مردم است/سپیدپوشان جامعه پزشکی همواره در صحنه های مختلف انقلاب نقش آفرینی کرده اند
وزیر بهداشت گفت: کسانی که از مقام معظم رهبری تبعیت می کنند و به سلامت مردم باور دارند و دلسوز هستند، می دانند که استفاده از تریبون های عمومی و یک طرفه به قضاوت نشستن، چاره درد مردم نیست.
لبخند یک بیمار و خدمت به مردم اجری عظیم دارد
رییس جمهور گفت: تمام دست‌اندرکاران حوزه بهداشت و درمان در اجرای طرح تحول سلامت تلاش کردند و پاداش آنها مقام و قرب در پیشگاه خداوند متعال است، چرا که لبخند یک بیمار و خدمت به مردم اجری عظیم دارد.
رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
 
 
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت؛
1393/11/06

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
معاون تحقیقات و فناوری در همایش سرطان و پیشگیری:
1393/11/06

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
به منظور بازدید از مراکز بهداشتی درمانی؛
1393/11/06

آرشیو
اخبار اختصاصیخبر رسانه ها (online)اخبار فرهنگ سلامتپاسخگویی به رسانه هاانتصاباتRSS گروه های خبریبولتن رسانه‌هاگزارش تصویریاخبار دانشگاه هاصوتی- تصویریدیدگاهگفتگو-گزارش
شعار سلامتی سال: یک عمر سلامت، با خودمراقبتی