وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اول
تماس با ما
RSS
جمعه ٠٧ فروردين ١٣٩٤  -  
 » 
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار ،یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الى احسن الحال
در تكريم خانواده شهدا از هيچ تلاشي دریغ نخواهيم كرد/شهدا متعلق به همه مردم هستند
دکتر هاشمی گفت: وزارت بهداشت از برنامه‌هايي كه منجر به تقويت اهداف شهدا، رشادت‌ها و بزرگ‌منشي‌هاي آنها مي‌شود، حمايت مي‌كند و اين مهم را وظيفه خود مي‌دانند.
وزير بهداشت در مراسم افتتاح همزمان 1000 خانه بهداشت در روستاي زرندين مازندران: حمايت جدي دولت از حوزه بهداشت و پيشگيري/روحانيون، بهداشت و پيشگيري را در مجامع و تريبون‌ها تبليغ كنند
وزیر بهداشت در مراسم افتتاح همزمان خانه های بهداشت سراسر کشور که در روستای زرندین از توابع شهر نکا در استان مازندران برگزار شد، گفت: هم اکنون هزار خانه بهداشت به طور همزمان در نقاط مختلف کشور افتتاح و بهره برداری می شود و هزار خانه بهداشت دیگر نیز طی 6 ماهه اول سال آینده به بهره برداری می رسد.
نقش مهم و حياتي «خانه‏هاي بهداشت»
«خانه‏های بهداشت»، نخستین و محيطي‏ترين واحد روستائي ارائه خدمت در نظام شبكه‏هاي بهداشتي درماني كشور به شمار می‏روند و نقش مهمی در پیشگیری از بيماري‏ها و صیانت از سلامت مردم را به عهده دارند، به‏طوری‏که ارتقای‌ شاخص‏‌های‌ بهداشتی‌ کشور به ویژه در روستاها مرهون فعالیت‏های آن‏هاست.
 
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
طی بازدید از بيمارستان امام حسين(ع) تهران:
1393/12/29

آرشیو
اخبار اختصاصیخبر رسانه ها (online)اخبار فرهنگ سلامتپاسخگویی به رسانه هاانتصاباتRSS گروه های خبریبولتن رسانه‌هاگزارش تصویریاخبار دانشگاه هاصوتی- تصویریدیدگاهگفتگو-گزارش
شعار سلامتی سال: یک عمر سلامت، با خودمراقبتی