وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/ برگزاری شورای معاونین در آستارا و بازدید از بیمارستان شهید بهشتی

جلسه  شورای معاونین با حضور ریاست و معاونین دانشگاه، مدیرکل دیوان محاسبات استان فرماندار، شهردار آستارا و مدیران ستادی روز یکشنبه مورخ 24/10/ 91 در مهمانسرای جهانگردی آستارا برگزار شد.

در ابتدای  این جلسه  دکتر عباسقلی زاده مدیر شبکه آستار ا گفت: در سال 89 مرکز بهداشتی درمانی عنبران و در سال 90 مرکز بهداشتی درمانی عباس آباد افتتاح شد.وی افزود: بیمارستان شهید بهشتی آستارا از درجه 3 به درجه 2 ارتقا یافته و دارای دستگاه امحاء گر زباله می باشد. مدیر شبکه استارا همچنین از بازسازی و تعمیر بخش  ccu بیمارستان شهید بهشتی و ایجاد پانسیون ویژه پزشکان متخصص و راه اندازی مرکز اورژانس بیمارستان خبر داد.

در ادامه دکتر اسدپور فرماندار آستارا ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه بخاطر برگزاری شورای معاونین در آستارا اظهار داشت: نگاه مسئولین به شهرستان آستارا به جهت دوری از مرکز استان و مرزی بودن باید نگاه ویژه ای باشد. وی افزود: مسئولین باید علاوه بر اقدام در امور به اهتمام نیز توجه داشته باشند.

سپس دکتر بهبودی ریاست دانشگاه، ضمن تشکر  از حضور مسئولین شهر  در جلسه شورای معاونین گفت: از اهداف مهم دولت ، توجه به بهداشت و سلامت مردم است تا شکوفایی در کشور را در عرصه های مختلف بدنبال داشته باشد.

قائم مقام وزیر دراستان با اشاره به احداث بیمارستان جدید در آستارا  از پیشرفت فیزیکی مناسب این پروژه خبر داد و اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن و توریستی بودن شهرستان  که سالیانه تعداد کثیری توریست وارد این شهرستان می شوند با افتتاح پروژه  بیمارستان 100 تختخوابی جدیدالاتأسیس مشکلات درمانی این شهرستان برطرف خواهد شد . 

رئیس دانشگاه افزود: بخش های ccu  وIcu  بیمارستان شهید بهشتی آستارا تجهیز شده و هم اکنون 12 متخصص در این بیمارستان حضور فعال دارند.

 

 در ادامه،  کلیه حاضرین درجلسه از بیمارستان شهید بهشتی آستارا بازدید بعمل آوردند.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩١ - ١١:٢٢ / شماره خبر: ٨٠٧٧٨ / تعداد نمايش: 3181

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج