وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/بازدید معاونت درمان وهیئت همراه از مرکز آموزشی درمانی امیرالمؤمنین (ع)

به گزارش وب دا:

در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، دکتر آشوبی معاون درمان، شیشه گران مدیر پرستاری دانشگاه، و جمعی از کارشناسان درمانی، روز یک شنبه 22 تیر ماه جاری از مرکز آموزشی درمانی امیرالمؤمنین (ع) بازدید کردند.

ابتدا دکتر آشوبی در جلسه­ ای که در اتاق ریاست بیمارستان برگزار شد، در خصوص افزایش دسترسی مردم به خدمات و مراقبتهای سلامت و اقدامات انجام شده در این طرح مطالبی را بیان نمود. همچنین با بررسی چند پرونده به صورت راندم از وضعیت بیماران ترخیصی در این بیمارستان ابراز رضایت کرد.

همچنین مدیرپرستاری و هیئت همراه روند اجرای طرح تحول سلامت، نحوه استقرار اعتباربخشی، ارزیابی عملکرد حرفه­­ ا ی، بررسی وضعیت نیروی انسانی و رضایتمندی کارکنان از اجرای طرح تحول نظام سلامت را مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه پس از بازدید ازقسمتهای مختلف بیمارستان و بخشهای درمانی و بررسی  بهبود وضعیت هتلینگ بیمارستان ، طی گفتگو با بیماران، نظر آنها را در خصوص اجرای طرح تحول سلامت جویا شدند.

همچنین ضمن بازدید از اورژانس بیمارستان در جریان اقدامات انجام شده در راستای بهسازی و توسعه فضای این واحد (به دستور ریاست  اعتبار لازم جهت اجرای این طرح از بودجه بازسازی بیمارستان ها می باشد) قرار گرفتند.

در پایان، عملکرد بیمارستان  در اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتبخش و مطلوب عنوان شد./ن

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٣ - ١٦:٢٦ / شماره خبر: ١١٠٦٤٤ / تعداد نمايش: 1743

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج