وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در بازدید از برنامه تحول سلامت:

کاشان/معاون درمان دانشگاه روند اجرای این برنامه را در کاشان مطلوب ارزیابی کرد

معاون درمان دانشگاه گفت: ‌براساس پایش های انجام شده و همچنین بازرسی و بازدید از بخش های بستری، حسابداری و ترخیص، اجرای بسته های حمایتی مرتبط در مراکز درمانی  تحت پوشش دانشگاه مطلوب می باشد.
به گزارش وب دا، دکتر داوود خیرخواه افزود: برنامه تحول سلامت طرح بزرگی است که از زمان اجرای آن، خدمات خوبی به مردم در حال ارائه است.
وی، در بازدید از روند اجرایی این برنامه ملی در بیمارستان های شهید رجایی و سیدالشهداء آران و بیدگل، از نزدیک در جریان اجرای طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان قرار گرفت.
دبیر کمیته اجرایی برنامه تحول نظام سلامت دانشگاه تصریح کرد: با اجرای این طرح، بیماران بستری فقط 10 درصد هزینه درمان خود را پرداخت می کنند و همچنین هزینه زایمان طبیعی رایگان شده که این مسئله رضایت بیماران را به همراه داشته است.
وی، در پایان افزایش تعامل و مشارکت همکاران در راستای ارتقاء نقاط قوت، انتقال تجارب مثبت و بررسی مشکلات طرح و رفع آن را از اهداف بازدید از برنامه تحول نظام سلامت توسط مسئولین دانشگاه عنوان کرد.
گفتنی است بازدید از روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان های شهید رجایی و سیدالشهداء آران و بیدگل با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه روز سه شنبه مورخ 24/4/93 صورت گرفت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٣ - ١٠:٥٧ / شماره خبر: ١١٠٧٣٧ / تعداد نمايش: 2385

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج